Your address will show here +12 34 56 78
  • Text Hover
 

  • Text Hover
  • Text Hover

הזרקות חומצה היאלורונית

בשנים האחרונות אחד הטיפולים הנפוצים ביותר ליצירת מראה צעיר יותר הוא על ידי הזרקות חומצה היאלורונית. עם השנים מסת השריר והעצמות שלנו הולכת וקטנה, מה שגורם לעור הפנים שלנו בפרט והגוף בכלל להיראות רפוי יותר ומקומט. אם פעם הפתרון בסיטואציות מעין אלו היה על ידי ניתוח פלסטי, כיום ישנן אפשרויות פשוטות יותר המסתכמות בהזרקה פשוטה אל החלק בגוף הדורש שינוי. טיפולים מעין אלו ואחרים תמצאו אצל ד"ר לאורה חזן, מומחית לאסתטיקה ויופי.

 

במה מטפלת הזרקות חומצה היאלורונית

חומצה היאלורונית היא חומר אשר מיוצר באופן טבעי הן בגופו של האדם והן בגופם של בעלי חיים. זהו חומר דמוי ג'ל הסופח אליו מים וביכולתו לגרום לעור שלנו להראות צעיר יותר ורענן. עם השנים החומצה הקיימת בגוף הולכת ומדללת, מה שגורם לעורנו להראות מקומט יותר וזקן. על מנת לחדש את עורנו ולהעלים קמטים, ניתן להזריק חומצה היאלורונית אשר עוזרת למספר דברים:

  • מילוי קמטים – זהו השימוש המפורסם ביותר של חומר זה. על ידי הזרקה מקומית של החומצה, ניתן למלא את הקמטים הנראים לעין ולתקן את פגמי הגיל. החומצה מגיעה במספר מרקמים אשר כל אחד מהם מתאים לאזור שונה בפנים.
  • הוספת נפח – החלקים הנפגעים בעיקר מנזקי הגיל הם הלחיים והסנטר. דילול החומצה ההיאלורונית הקיימת בגוף גורמת לירידה ונסיגה של הלחיים, מה שיוצר מראה מבוגר יותר. על מנת לטשטש מראה זה, ניתן להזריק חומצה אשר מוסיפה נפח למראה הלחיים ומשווה להן מראה צעיר יותר.
  • מזותרפיה – הזרקה של החומצה אל השכבה החיצונית ביותר של האפידרמיס אחת למספר שבועות גורמת לעור לקבל מראה רענן ובוהק יותר, ולאגור יותר מים. כך הוא אינו נשאר יבש.

 

 

הזרקות חומצה היאלורונית  – תהליך הטיפול

טיפולים בחומצה היאלורונית הפכו להיות דבר שבשגרה. הם נפוצים הן בקרב נשים והן בקרב גברים אשר שמים את האסתטיקה והנראות בראש מעייניהם. אם גם אתם רוצים לעבור תהליך טיפולי ושיקומי בעור פניכם, זה בדיוק הזמן לפנות לדוקטור לאורה חזן. ד"ר חזן מתמחה באסתטיקה וטיפוח ועוסקת כבר מספר רב של שנים בתחום. במידה ואתם מחפשים מטפלת מקצועית ואמינה, זאת בהחלט הכתובת עבורכם.

בעבר, מי ששאף לעשות שינוי בתווי הפנים שלו, בעיקר באזור האף והלסת, נאלץ לעבור ניתוח פלסטי מורכב. אלו היו ניתוחים הכוללים הרדמה מלאה על כל הסיכונים שבה, החלמה כואבת וממושכת והאפשרות לסבול מסיבוכים שונים. עם הזמן, התפתחו שיטות חדשות בתחום הטיפולים האסתטיים וכיום, הזרקות חומצה היאלורונית באזור האף והלסת מחליפות בהצלחה חלק ניכר מהניתוחים הפלסטיים בטכניקה שנקראת פיסול פנים.

למה משמשות הזרקות חומצה היאלורונית?

לחומצה היאלורונית ישנן כמה תכונות ייחודיות, המאפשרות להשתמש בה כחומר "פיסול" לתווי הפנים. היא משמשת לעיבוי השפתיים, עיצוב עצמות הלחיים, עיצוב האף, הרמת גבות, מילוי שקעים וקמטוטים בעור ועוד. במקור, שימשה החומצה ההיאלורונית בתעשיית המזון, אך עם הזמן התגלתה התרומה שלה לשמירה על לחות העור ולפיסול מדויק והרמוני של תווי הפנים. מאז שנות ה-90 ועד היום, הזרקות חומצה היאלורונית מככבות בעולם הטיפולים האסתטיים.

היתרונות של החומצה ההיאלורונית

היתרון המשמעותי של הזרקות חומצה היאלורונית, הוא ההימנעות מניתוח מורכב וכואב. הטיפולים בחומצה היאלורונית קצרים וקלילים, אינם כרוכים בהחלמה ממושכת וניתן לשלב אותם עם שגרת החיים. יתרון נוסף, הוא שטיפול בחומצה נראה טבעי ומאפשר ליהנות ממראה משודרג מבלי שיבחינו שנעשתה בו התערבות חיצונית. כמו כן, תוצאות הטיפול נשמרות לטווח ארוך של כמה חודשים וגם אין צורך להשתעבד לסדרת טיפולים תובענית- ניתן להפסיק את טיפולי ההזרקות בכל רגע נתון. חשוב לדעת כי ניתן לבצע טיפולים בחומצה היאלורונית גם בגילאים צעירים יחסית במהלך גיל ההתבגרות, וזאת לעומת ניתוחים פלסטיים, המוגבלים בחלק מהמקרים החל מגיל 18. זה מאפשר גם לבני נוער לשפר את המראה החיצוני שלהם, דווקא בתקופה בה יש לו משמעות יתרה ומעוניינים לחזק את הביטחון העצמי על ידי שינוי אסתטי.

חומצה היאלורונית עושים רק אצל מומחים

על אף שמדובר בטיפול פשוט יחסית, יש לבצע טיפולים בחומצה היאלורונית רק אצל אנשי מקצוע מומחים בתחום. זאת על מנת שתוצאות הטיפול ישמרו לטווח ארוך, וכי ההזרקה תתבצע בשיא המיומנות הנדרשת והתוצאות יהיו אסתטיות. כדי ליהנות מטיפולי חומצה היאלורונית ברמה גבוהה, פנו לקליניקה של ד"ר לאורה חזן – מומחית לטיפולים אסתטיים. בקליניקה של ד"ר חזן תיהנו מאווירה מקצועית ונעימה וטיפולים ברמה הגבוהה ביותר, שיסייעו לכם להיראות צעירים וקורנים כמו שאתם חולמים.

שירותים נוספים:

 

כתרי זירקוניה


למידע נוסף

מילוי פנים מילוי קמטים


למידע נוסף

הרמת פנים בלי ניתוח


למידע נוסף

אסתטיקה לגברים


למידע נוסף

פיסול אף ללא ניתוח


למידע נוסף

הלבנת שיניים


למידע נוסף

שפתיים חושניות


למידע נוסף

ציפוי שיניים או למינייטס


למידע נוסף