חייגו עכשיו לתיאום טיפולים ובירורים: סלולארי – 050-6574068  |  קליניקה – 04-9889090

הסרת נגעי עור בפנים

הסרת נגעים בפנים

הסרת נגעים בפנים היא טיפול שמשיק לשני תחומים: רפואת עור ורפואה אסתטית.

נגעי עור הם כותרת שמקבצת מתחתיה קשת רחבה של עשרות ואף מאות מצבים, בהם צומחת על העור (ולפעמים בתוכו), רקמה שמאפייניה שונים מאלה של רקמת העור הבריאה והטבעית של המטופל.

לפני שניגשים להסרת נגע עורי, חשוב ביותר לאבחן אותו אצל רופא עור מומחה. סוגי הנגעים נחלקים לקבוצות שונות, בין השאר, לפי היותם סרטניים, טרום-סרטניים, או שפירים כאשר, בהתאם לסיווג, נקבע גם הטיפול המתאים לאותו סוג של נגע.

הטיפולים יכולים להיות כירורגיים או שמרניים, תרופתיים, או מכשירניים ולפעמים, דרוש שילוב של כמה סוגי טיפולים כדי לספק מענה אופטימלי לבעיה.
במקרה של הופעת נגעים שאובחנו כסרטניים או כטרום-סרטניים, דרוש המשך מעקב גם לאחר הסרת הנגע.

לחצו כאן למידע נוסף

מתי ניתן ואף מומלץ לפנות לטיפול אסתטי להסרת הנגע?

לאחר שבוצע אבחון מקצועי בידי רופא מומחה, שאישר בוודאות שאין מדובר בנגע סרטני או טרום-סרטני וכי מדובר בנגע שפיר, יש כמה יתרונות מובהקים לשיטות טיפול שאינן כירורגיות:

  • הן פחות פולשניות ולכן, בעלות רמת סיכון נמוכה יותר להתפתחות סיבוכים וזיהומים.
  • הן אינן דורשות ביצוע חתכים בעור ולכן, בדרך כלל אינן מותירות אחריהן צלקות וסימנים בעור וגם אם כן, לרוב מדובר על צלקות עדינות מאד והרבה פחות מורגשות מאלה שנשארות לאחר הליך ניתוחי.
  • חלקן מבצעות פעולה משולבת, של הסרת הנגע ובמקביל, המרצת תהליכי הריפוי והחידוש של העור, כך שהן גם תורמות לשיפור מראה העור.

הסרת נגעים בעור הפנים

כל היתרונות שצוינו כאן, מועצמים כפליים כשמדובר בנגע שממוקם על הפנים, מהסיבה הברורה, שכאשר הנגע מהווה מטרד אסתטי בלבד, איש אינו מעוניין בפנים מצולקות או בהיווצרות חסר ברקמה עורית שיגרום לשקע בעור, בעקבות פעולה כירורגית.

כאן נכנסות לתמונה טכנולוגיות טיפול אסתטיות רבות, שאחת המובילות מבניהן, היא טכנולוגיית הלייזר.
טיפולי לייזר הם ותיקים בעולם הרפואה ויעילותם כבר הוכחה על ידי אינספור מחקרים ותוצאות ממשיות בשטח.
מכשירי לייזר מסוגים שונים מתאימים להשגת מטרות טיפוליות שונות ואחד מהמכשירים המתקדמים הקיימים כיום, הוא מכשיר הלייזר CO2, שעובד בשיטת הלייזר הפְרַקְציוֹנַלי.
זוהי שיטה שמקנה לרופא המטפל רמת שליטה גבוהה ביותר ויכולת לקבוע בצורה מדויקת להדהים, את עומק החדירה ואת שטח המגע עם העור, של האנרגיה הנפלטת מהמכשיר.
המשמעות היא, שניתן להפעיל את המניפולציה הטיפולית אך ורק על הנגע העורי עצמו, גם אם הוא מאד קטן ונקודתי, מבלי לפגוע ברקמת העור הבריאה שסביבו.

אם חיפשת פתרון להסרת נגע עורי באופן שלא יהפוך למפגע אסתטי, הגעת למקום הנכון.

שמי דר' לאורה חזן, מומחית בטיפולים רפואיים אסתטיים מתקדמים, המקימה והמנהלת של רשת המרפאות הנושאת את שמי, שלה סניפים בצפון הארץ ובדרומה (כרמיאל, טבריה ואילת).
מכשיר הלייזר
CO2 הוא אחד מבין שלושה מכשירים בהם אני משתמשת בקליניקה.

למידע נוסף ולתיאום ביקור לייעוץ והתאמת תכנית טיפול אישית, אני מזמינה אותך ליצור קשר:

בטלפון 04-988-9090 | בנייד 050-657-4068 | בדוא"ל drlaurahazan@gmail.com |  או בהשארת פרטים כאן

יצירת קשר

השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

דילוג לתוכן