חייגו עכשיו לתיאום טיפולים ובירורים: סלולארי – 050-6574068  |  קליניקה – 04-9889090

פלזמה עשירה בטסיות

הטיפול המיטבי נגד הזדקנות

 הטיפול מעניק זוהר ומאחד את גוון העור, ובנוסף מחייאה את העור ומספק לו גמישות. גלי כל מה שאת צריכה לדעת על טיפול מהפכני זה. 
הטיפול בפלזמה עשירה בטסיות (PRP ) מורכב בלקיחת דגימת דם, כאשר לאחר מכן הדם עובר טיפול חדשני שבאמצעותו  ניתן להפיק את הכמות המירבית של טסיות, ואז מזריקים מחדש בעור באמצעות מיקרו-זריקות.    באופן זה מצליחים לעודד היווצרות של קולגן.
הביו – סטימולציה עם פלזמה עשירה בטסיות מאפשרת לעכב את תהליך ההזדקנות של העור, מפעילה את ההתחדשות התאית ובכך ניתן להשיג איכות טובה יותר של העור, עור יותר זוהר ובריא, עם מרקם טוב יותר ופחות ריפיון וקמטים.
 

זה טיפול משקם שמעניק יתרונות חשובים לעור שהזדקן, משקם את החיות של העור שאבדה עם חלוף הזמן. מלבד ההבטחה לעכב את ההשפעות של חלוף הזמן, יתרון נוסף הוא כי הטיפול מבוסס על שימוש בחומר ביולוגי שמייצר הגוף עצמו, נקי מחומרים כימיים ובלי סיכונים. הפלזמה עשירה בטסיות זה חומר הנגזר מהדם והממריץ את הייצור של קולגן, אלסטין ורקמת העור, זה יכול להיות מתורגם בהשגת עור חלק, זוהר יותר ואיכותי יותר.
בנוסף ליצירת הקולגן שמסייע לשיפור המרקם והטונוס של העור, גם משמש כדי למתן כתמים תוצאה של אקנה, מרכך צלקות ומוחק קמטים עדינים; כך שהן בעלי עור בוגר והן בעלי עור צעיר יכולים ליהנות מהטיפול.

זהו טיפול הנסבל היטב: הואיל וזה טיפול אוטולוגי / מקורו בחולה עצמו ולא בתורם  (דהיינו: הדם מתקבל ממטופל  עצמו), הוא אינו כרוך בסיכון של אלרגיות או של תגובות לאי-תאימות, מה שהופך את הטיפול להליך בטוח עבור המטופל. למרות שמדובר בהליך פשוט, מבצע אותו רופא מקצועי במרפאת חוץ, על פי כללי הנוהל לטיפול בחומר ביולוגי.
מדובר בטיפול בעל יתרונות רבים והוא מאוד מומלץ כאשר מתחילים להבחין שהעור מאבד קולגן ואת היכולת להתחדשות תאית.  ניתן לקבל כטיפול מונע במקרה של עור צעיר יותר, או כטיפול משקם במקרה של עור יותר מבוגר. בסופו של דבר, הרופא יחליט מתי הוא הזמן הנכון ליישום את הטיפול.
הפרוטוקול של הטיפול והתדירות בין טיפולים הוא פרטני לכל מטופל ומטופל וגם תלוי במידה של הזדקנות העור. באופן כללי, מומלץ לקבל טיפול 2 או 3 פעמים בשנה, זאת כדי למקסם את ההתחדשות של הרקמות. בהמשך, לאחר שנה ניתן לשוב על אותה השגרה במטרה לשמר את התחדשות הרקמות פעילה.
לאחר הטיפול, ניתן לחזור מיידית לפעילות (עבודה וחיי חברה). לא משאיר צלקות או סימנים, ולא צריך זמן התאוששות ומנוחה.
הטיפול גם יעיל כדי להיאבק נגד צלוליטיס וסימני מתיחה בעור; מצוין כדי לטפל בכל פתולוגיה הדורשת התחדשות של הרקמות.  הטיפול כרוך במיקרו-זריקות באזור הדורש התערבות. כאשר מתקנים את הסיבים והריקמה הפגומים, משתפר המראה של העור ונוצרים תאים חדשים איכותיים יותר.
ניתן לבצע את הטיפול הן בתקופת החורף והן באביב או קיץ, תוך תשומת לב לחשיפה ישירה לקרני השמש ולכך שהכרחי השימוש בקרם הגנה מפני השמש.
 

יצירת קשר

השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

דילוג לתוכן