Your address will show here +12 34 56 78
 • Text Hover
הרמת פנים בלי ניתוח


הרמת פנים במספר טיפולים

 


הרמת פנים ללא ניתוח באמצעות חוטים, המוכרת גם כמתיחת פנים יפנית או ביולוגית, היא שיטה פופולריות ויעילה.

עם חלוף הזמן, כאשר מזדקנים, מופחתת יצירת הקולגן ויש פחות שומן פנים, העור מאבד את מוצקות שלו, את המרקם החלק ואת הגמישות. התוצאה היא הופעה של ריפיון העור ושל הקמטים הכל כך לא רצויים.


אזורי הפנים הנפגעים ביותר הם בדרך כלל הלחיים, הגבות וסביב העיניים, הצוואר והסנטר. הטיפול עם חוטים מותחים הנמסים מעצמם היא אופציה מאוד טובה, אם רוצים להמעיט את הבעיות המוזכרות לעיל.

מהי הרמת פנים ללא ניתוח?

הרמת פנים ללא ניתוח זו שיטה לא אגרסיבית, מאוד בטוחה, לא כואבת ומניבה תוצאות מידיות. המטרה העיקרית היא מתיחת העור באמצעות החדרה של חוטים בעור.

היתרון העיקרי נעוץ בכך שתקופת ההחלמה לאחר הטיפול היא קצרה, ובנוסף – אין צורך להתאשפז ולא נזקקים להרדמה כללית.

בדרך כלל, משתמשים בהרדמה מקומית בצורת משחה. השיטה אינה חדשה מתחום הרפואה האסתטית, היא מיושמת כבר שנים רבות בהצלחה רבה. החידוש וההתקדמות נעוצים בדור החדש של חוטים, המוכרים כחוטים קוריאנים המיוצרים מפולידיוקצדונה – הרכב ביולוגי שנמס בגוף ואינו גורם לאלרגיות. נהוג לעשות שימוש בחוטים אלה בניתוחי לב ובתפירת רקמות.


תוצאות הרמת פנים


ההשפעה של החוטים המותחים היא מיידית ומצליחים למצק ולחזק את העור באיזור המטופל, ובכך מעניקים הופעה מאוד טבעית ובריאה. התוצאה הקבועה מושגת כאשר נוצר הקולגן, בסביבות כחודש לאחר הטיפול.


יצירת קולגן ואלסטין הודות לחוטי הפלא. ההשפעה נשמרת, תלוי במטופל, בין 12 ו-18 חודשים. בין מהיתרונות של טכניקה זו: ניתן לשוב על התהליך ולהחדיר חוטים כדי לעשות תיקונים ובכך לסייע בשמירה על התוצאות.


טיפול לאחר ניתוח ומעקב


לאחר הרמת פנים ללא ניתוח עלולים להופיע שטף דם קל או נפיחות קלה. בדרך כלל, המטופל שב לפעילות הגשרתיתי שלו מייד לאחר הטיפול, בלי צורך בטיפול או מעקב מיוחדים, כמו לאחר ניתוח. הטיפול לאחר החדרת החוטים ממוקד בעיקר בהורדת הנפיחות ובמניעה של ההופעה האפשרית של שטפי דם קלים.


יתרונות השיטה


-התוצאה היא מיידית ומושגת הצערה משמעותית של הפנים

-הבעת הפנים אינה משתנה לאחר הטיפול

-מדובר בטכניקה להצערת הפנים שהיא מאוד בטוחה, אינה דורשת אשפוז או הרדמה

-אין צורך כלשהו בהכנה מיוחדת לפני הטיפול

-השיטה מעודדת את ההיווצרות של קולגן

קיימים סוגים שונים של חוטים מותחים PDO, ובוחרים באיזה להשתמש על פי האזור המיועד להחדרה. החוטים בלתי נראים ולא ניתן להבחין בהם. הואיל ואין צורך בחתכים, אין צלקות ולא סימן כלשהו בעור. מכיוון שהחוטים מורכבים מחומר ביולוגי, הם נספגים באופן טבעי בגוף תוך 8 חודשים ולא גורמים לאלרגיה משום סוג.

תהליך הרמת פנים ללא ניתוח הינו קל ומהיר ולא אורך יותר משעה אחת. עקב כך, יש רופאים המכנים את התהליך “מתיחת פנים של סוף שבוע”, או “מתיחת פנים ללא ניתוח”.

ניתן לבצע אותו בצמוד לטיפולים קוסמטיים אחרים, ניתן לשוב ולקיים את התהליך מספר פעמים בהתאם לצורך.

עקב כך, מטופלים רבים בוחרים לחזק את התוצאות המושגות באופן קבוע. חשוב לציין שטיפול זה אינו חלופה למתיחת פנים כירורגית מסורתית, אלא אמצעי לעכב את הביקור בחדר הניתוח, או כדי להשלים את התוצאות של הניתוח.


 • Text Hover
 


מתיחת פנים בחוטים


במהלך השנים גוף האדם משתנה, יצירת הקולגן פוחתת עם הזמן והעור עשוי לאבד מעט מן הגמישות והמרקם החלק שלו. התוצאה של שינויים אלו תהיה לרוב יצירתם של קמטים הרפיון של העור. תופעה אשר מטרידה את מנוחתם של אנשים רבים, במיוחד כשהדבר משפיע על הפנים. מתיחת פנים בחוטים, אשר מתבצעת על ידי ד"ר לאורה חזן המקצועית והמנוסה, תהיה זו אשר תעניק לכם את האפשרות לשחזר את המראה המעוצב של הפנים במסגרתו של תהליך בטוח, שאינו אגרסיבי אשר מניב תוצאות מידיות.


יתרונותיה של מתיחת פנים בחוטים


אנשים רבים מחפשים אחר הדרך הנוחה והיעילה ביותר לשיפור מראה פניהם גם לאחר שהשנים נתנו בהם את אותותיהם. וכך, טיפול מתיחת פנים בחוטים הפך להיות אחד מהטיפולים המועדפים ביותר בקרב אנשים רבים. זאת לאור העובדה כי תהליך זה טומן בחובו מגוון רחב של יתרונות משמעותיים, ביניהם נוכל למנות גם את הנקודות הבאות: • לא מדובר בניתוח פלסטי – מתיחת פנים אפשרית כיום גם ללא ניתוח, כך שתהליך זה יאפשר לכם להימנע מפתרון כירורגי אשר עשוי לגרום לאנשים רבים לחשוש.

 • אינו כואב – התהליך אינו גורם לכאבים. הוא מתבצע לרוב בהרדמה מקומית – זאת בשימוש במשחה מאלחשת.

 • חזרה מהירה לשגרה – בסיומו של התהליך הקצר, תוכלו לחזור במהרה לשגרה יומכם. יחד עם זאת חשוב יהיה לזכור שמומלץ להימנע בימים הראשונים מפעילויות ספורטיביות או טיפולים קוסמטיים בפנים.

 • תוצאות מידיות – זו ככל הנראה בין היתרונות המשמעותיים של טיפול זה. כבר בסיומו תוכלו גם אתם את תוצאותיו. גם לאחר מספר חודשים ניתן יהיה לראות הטבה משמעותית במראה האור, זאת מפני שהזיזים שמשולבים בחוטים מעודדים ייצור מוגבר של קולגן אשר משפר את מראה העור.


מתיחת פנים – פונים למקצוענים


זכרו כי על מנת להבטיח את קבלתן של התוצאות האיכותיות ביותר, מומלץ יהיה לפנות אל הקליניקה של ד"ר לאורה חזן, אשר מתמחה ברפואה אסתטית. צרו קשר עם הקליניקה כבר היום ונשמח לפרט בפניכם על מגוון הטיפולים מהם תוכלו ליהנות גם אתם.


 


 • Text Hover
 


הרמת פנים בחוטים


במידה וגם אתם מחפשים אחר המקום המושלם לעשות בו הרמת פנים בחוטים, דאו כי הגעתם למקום הנכון! בקליניקה של ד"ר לאורה חזן תוכלו גם אתם ליהנות מהטיפולים המתקדמים ביותר בעולם הרפואה האסתטית. כך שגם אתם יכולים להעניק לעצמכם את המראה הצעיר והחיוני, זאת ללא ניתוח וללא צלקות. טיפול הרמת פנים ללא ניתוח יאפשר לכל אחד ואחת לשחזר מראה פנים מרשים הודות לטכניקה שאינה פולשנית וכזו אשר מבטיחה התאוששות קצרה.


הרמת פנים בחוטים – כל מה שרציתם לדעת


טיפולי הרמת פנים בחוטים הפכו להיות המילה האחרונה בתחום הטיפולים הלא ניתוחיים בעולם האסתטיקה הרפואית. להלן מספר נקודות חשובות על הטיפול שכדאי יהיה להכיר: • טיפול זה מתאים לרוב לאנשים בני 30 ומעלה אשר מעוניינים לטפל בסימני הזקנה, זאת ללא מעורבות של טיפולים כירורגיים פולשניים.

 • טיפול למעשה כולל טכניקה מיוחדת להצערת הפנים, זו למעשה בטוחה ואינה דורשת אשפוז או הרדמה.

 • הרמת פנים בעזרת חוטים מיועדת לרוב להרמה של אזור הגבות, הלחיים, הצוואר, קו הלסת ולמעשה כל אזור אחר בו אתם רואים כי העור הינו רפוי או חסר גמישות.

 • הטיפול יעניק לכם את האפשרות ליהנות מתוצאות טבעיות ואמתיות כבר בסיום התהליך הקצר.

 • תוצאות הטיפול נשמרות לפרקי זמן שונים, זאת כתלות בסוג החוטים בהם נעשה שימוש בהרמת הפנים.

 • הטיפול עצמו נחשב לבטוח והינו מאושר על ידי משרד הבריאות בישראל.


הרמת פנים בחוטים ללא ניתוח


אנשים רבים מעדיפים להימנע מהליכים כירורגיים שונים, זאת מתוך מטרה לחסוך בתקופת התאוששות ארוכה ולהימנע מכאבים מיותרים. כעת תוכלו גם אתם לקבל את המענה אותו אתם מחפשים בקליניקה של ד"ר לאורה חזן. הקליניקה מתמחה בהענקת מגוון רחב של טיפולים מתקדמים מעולם הרפואה האסתטית, זאת ברמה הגבוהה ביותר ותוך שמירה על מקצועיות רבה בכל פעולה. הנכם מוזמנים ליצור קשר עם הקליניקה כבר היום ואנו נשמח לעמוד לשירותכם ונספק את כל המידע הנחוץ בנוגע לטיפולים השונים מהם תוכלו ליהנות.


 


שירותים נוספים:


 

כתרי זירקוניה


למידע נוסף

מילוי פנים מילוי קמטים


למידע נוסף

הרמת פנים בלי ניתוח


למידע נוסף

אסתטיקה לגברים


למידע נוסף

פיסול אף ללא ניתוח


למידע נוסף

הלבנת שיניים


למידע נוסף

שפתיים חושניות


למידע נוסף

ציפוי שיניים או למינייטס


למידע נוסף