חייגו עכשיו לתיאום טיפולים ובירורים: סלולארי – 050-6574068  |  קליניקה – 04-9889090

הרמת פנים בחוטים

הרמת פנים במספר טיפולים

הרמת פנים ללא ניתוח באמצעות חוטים, המוכרת גם כמתיחת פנים יפנית או ביולוגית, היא שיטה פופולריות ויעילה.

עם חלוף הזמן, כאשר מזדקנים, מופחתת יצירת הקולגן ויש פחות שומן פנים, העור מאבד את מוצקות שלו, את המרקם החלק ואת הגמישות. התוצאה היא הופעה של ריפיון העור ושל הקמטים הכל כך לא רצויים.

אזורי הפנים הנפגעים ביותר הם בדרך כלל הלחיים, הגבות וסביב העיניים, הצוואר והסנטר. הטיפול עם חוטים מותחים הנמסים מעצמם היא אופציה מאוד טובה, אם רוצים להמעיט את הבעיות המוזכרות לעיל.
מהי הרמת פנים ללא ניתוח?
הרמת פנים ללא ניתוח זו שיטה לא אגרסיבית, מאוד בטוחה, לא כואבת ומניבה תוצאות מידיות. המטרה העיקרית היא מתיחת העור באמצעות החדרה של חוטים בעור.
היתרון העיקרי נעוץ בכך שתקופת ההחלמה לאחר הטיפול היא קצרה, ובנוסף – אין צורך להתאשפז ולא נזקקים להרדמה כללית.
בדרך כלל, משתמשים בהרדמה מקומית בצורת משחה. השיטה אינה חדשה מתחום הרפואה האסתטית, היא מיושמת כבר שנים רבות בהצלחה רבה. החידוש וההתקדמות נעוצים בדור החדש של חוטים, המוכרים כחוטים קוריאנים המיוצרים מפולידיוקצדונה – הרכב ביולוגי שנמס בגוף ואינו גורם לאלרגיות. נהוג לעשות שימוש בחוטים אלה בניתוחי לב ובתפירת רקמות.

תוצאות הרמת פנים

ההשפעה של החוטים המותחים היא מיידית ומצליחים למצק ולחזק את העור באיזור המטופל, ובכך מעניקים הופעה מאוד טבעית ובריאה. התוצאה הקבועה מושגת כאשר נוצר הקולגן, בסביבות כחודש לאחר הטיפול.

יצירת קולגן ואלסטין הודות לחוטי הפלא. ההשפעה נשמרת, תלוי במטופל, בין 12 ו-18 חודשים. בין מהיתרונות של טכניקה זו: ניתן לשוב על התהליך ולהחדיר חוטים כדי לעשות תיקונים ובכך לסייע בשמירה על התוצאות.

טיפול לאחר ניתוח ומעקב

לאחר הרמת פנים ללא ניתוח עלולים להופיע שטף דם קל או נפיחות קלה. בדרך כלל, המטופל שב לפעילות הגשרתיתי שלו מייד לאחר הטיפול, בלי צורך בטיפול או מעקב מיוחדים, כמו לאחר ניתוח. הטיפול לאחר החדרת החוטים ממוקד בעיקר בהורדת הנפיחות ובמניעה של ההופעה האפשרית של שטפי דם קלים.

יתרונות השיטה

-התוצאה היא מיידית ומושגת הצערה משמעותית של הפנים
-הבעת הפנים אינה משתנה לאחר הטיפול
-מדובר בטכניקה להצערת הפנים שהיא מאוד בטוחה, אינה דורשת אשפוז או הרדמה
-אין צורך כלשהו בהכנה מיוחדת לפני הטיפול
-השיטה מעודדת את ההיווצרות של קולגן
קיימים סוגים שונים של חוטים מותחים PDO, ובוחרים באיזה להשתמש על פי האזור המיועד להחדרה. החוטים בלתי נראים ולא ניתן להבחין בהם. הואיל ואין צורך בחתכים, אין צלקות ולא סימן כלשהו בעור. מכיוון שהחוטים מורכבים מחומר ביולוגי, הם נספגים באופן טבעי בגוף תוך 8 חודשים ולא גורמים לאלרגיה משום סוג.
תהליך הרמת פנים ללא ניתוח הינו קל ומהיר ולא אורך יותר משעה אחת. עקב כך, יש רופאים המכנים את התהליך “מתיחת פנים של סוף שבוע”, או “מתיחת פנים ללא ניתוח”.
ניתן לבצע אותו בצמוד לטיפולים קוסמטיים אחרים, ניתן לשוב ולקיים את התהליך מספר פעמים בהתאם לצורך.
עקב כך, מטופלים רבים בוחרים לחזק את התוצאות המושגות באופן קבוע. חשוב לציין שטיפול זה אינו חלופה למתיחת פנים כירורגית מסורתית, אלא אמצעי לעכב את הביקור בחדר הניתוח, או כדי להשלים את התוצאות של הניתוח.

מתיחת פנים בחוטים

במהלך השנים גוף האדם משתנה, יצירת הקולגן פוחתת עם הזמן והעור עשוי לאבד מעט מן הגמישות והמרקם החלק שלו. התוצאה של שינויים אלו תהיה לרוב יצירתם של קמטים הרפיון של העור. תופעה אשר מטרידה את מנוחתם של אנשים רבים, במיוחד כשהדבר משפיע על הפנים. מתיחת פנים בחוטים, אשר מתבצעת על ידי ד"ר לאורה חזן המקצועית והמנוסה, תהיה זו אשר תעניק לכם את האפשרות לשחזר את המראה המעוצב של הפנים במסגרתו של תהליך בטוח, שאינו אגרסיבי אשר מניב תוצאות מידיות.

יתרונותיה של מתיחת פנים בחוטים

אנשים רבים מחפשים אחר הדרך הנוחה והיעילה ביותר לשיפור מראה פניהם גם לאחר שהשנים נתנו בהם את אותותיהם. וכך, טיפול מתיחת פנים בחוטים הפך להיות אחד מהטיפולים המועדפים ביותר בקרב אנשים רבים. זאת לאור העובדה כי תהליך זה טומן בחובו מגוון רחב של יתרונות משמעותיים, ביניהם נוכל למנות גם את הנקודות הבאות:

  • לא מדובר בניתוח פלסטי – מתיחת פנים אפשרית כיום גם ללא ניתוח, כך שתהליך זה יאפשר לכם להימנע מפתרון כירורגי אשר עשוי לגרום לאנשים רבים לחשוש.
  • אינו כואב – התהליך אינו גורם לכאבים. הוא מתבצע לרוב בהרדמה מקומית – זאת בשימוש במשחה מאלחשת.
  • חזרה מהירה לשגרה – בסיומו של התהליך הקצר, תוכלו לחזור במהרה לשגרה יומכם. יחד עם זאת חשוב יהיה לזכור שמומלץ להימנע בימים הראשונים מפעילויות ספורטיביות או טיפולים קוסמטיים בפנים.
  • תוצאות מידיות – זו ככל הנראה בין היתרונות המשמעותיים של טיפול זה. כבר בסיומו תוכלו גם אתם את תוצאותיו. גם לאחר מספר חודשים ניתן יהיה לראות הטבה משמעותית במראה האור, זאת מפני שהזיזים שמשולבים בחוטים מעודדים ייצור מוגבר של קולגן אשר משפר את מראה העור.

מתיחת פנים – פונים למקצוענים

זכרו כי על מנת להבטיח את קבלתן של התוצאות האיכותיות ביותר, מומלץ יהיה לפנות אל הקליניקה של ד"ר לאורה חזן, אשר מתמחה ברפואה אסתטית. צרו קשר עם הקליניקה כבר היום ונשמח לפרט בפניכם על מגוון הטיפולים מהם תוכלו ליהנות גם אתם.

הרמת פנים בחוטים

במידה וגם אתם מחפשים אחר המקום המושלם לעשות בו הרמת פנים בחוטים, דאו כי הגעתם למקום הנכון! בקליניקה של ד"ר לאורה חזן תוכלו גם אתם ליהנות מהטיפולים המתקדמים ביותר בעולם הרפואה האסתטית. כך שגם אתם יכולים להעניק לעצמכם את המראה הצעיר והחיוני, זאת ללא ניתוח וללא צלקות. טיפול הרמת פנים ללא ניתוח יאפשר לכל אחד ואחת לשחזר מראה פנים מרשים הודות לטכניקה שאינה פולשנית וכזו אשר מבטיחה התאוששות קצרה.

הרמת פנים בחוטים – כל מה שרציתם לדעת

טיפולי הרמת פנים בחוטים הפכו להיות המילה האחרונה בתחום הטיפולים הלא ניתוחיים בעולם האסתטיקה הרפואית. להלן מספר נקודות חשובות על הטיפול שכדאי יהיה להכיר:

  • טיפול זה מתאים לרוב לאנשים בני 30 ומעלה אשר מעוניינים לטפל בסימני הזקנה, זאת ללא מעורבות של טיפולים כירורגיים פולשניים.
  • טיפול למעשה כולל טכניקה מיוחדת להצערת הפנים, זו למעשה בטוחה ואינה דורשת אשפוז או הרדמה.
  • הרמת פנים בעזרת חוטים מיועדת לרוב להרמה של אזור הגבות, הלחיים, הצוואר, קו הלסת ולמעשה כל אזור אחר בו אתם רואים כי העור הינו רפוי או חסר גמישות.
  • הטיפול יעניק לכם את האפשרות ליהנות מתוצאות טבעיות ואמתיות כבר בסיום התהליך הקצר.
  • תוצאות הטיפול נשמרות לפרקי זמן שונים, זאת כתלות בסוג החוטים בהם נעשה שימוש בהרמת הפנים.
  • הטיפול עצמו נחשב לבטוח והינו מאושר על ידי משרד הבריאות בישראל.

הרמת פנים בחוטים ללא ניתוח

אנשים רבים מעדיפים להימנע מהליכים כירורגיים שונים, זאת מתוך מטרה לחסוך בתקופת התאוששות ארוכה ולהימנע מכאבים מיותרים. כעת תוכלו גם אתם לקבל את המענה אותו אתם מחפשים בקליניקה של ד"ר לאורה חזן. הקליניקה מתמחה בהענקת מגוון רחב של טיפולים מתקדמים מעולם הרפואה האסתטית, זאת ברמה הגבוהה ביותר ותוך שמירה על מקצועיות רבה בכל פעולה. הנכם מוזמנים ליצור קשר עם הקליניקה כבר היום ואנו נשמח לעמוד לשירותכם ונספק את כל המידע הנחוץ בנוגע לטיפולים השונים מהם תוכלו ליהנות.

הרמת פנים ללא ניתוח

מעוניינת לעשות שינוי בפנייך אבל חוששת מתהליך מסובך והחלמה קשה? בואי לעשות הרמת פנים ללא ניתוח. כיום קיימות מגוון רחב של אפשרויות לבצע הרמת פנים, אשר לא דורשות כל הליך ניתוחי – מה שמאפשר החלמה מהירה מאוד וחזרה לשגרה באופן מידי. אך לפני שאת בוחרת להתחיל בתהליך, חשוב מאוד להתייעץ עם בעל מקצוע בעל ניסיון וותק שיוכל ללוות אותך בבטחה. זה בדיוק הזמן לפנות אל ד"ר לאורה חזן, ולשאול את כל השאלות הרצויות.

הרמת פנים ללא ניתוח – מספר דרכים

הפנים שלנו הן כרטיס הביקור שלנו, הן אלה שיוצרות את הרושם הראשוני הטוב ביותר. לכן כל כך חשוב שנשמור עליהן כמו שצריך. לצערנו עם ההתבגרות עור הפנים שלנו משתנה, הוא הופך לחלש ורפוי יותר, מקומט וחסר זוהר. על מנת להחזיר לו את מראה הנעורים המתוח והיפה, ניתן לעשות מספר דברים:
• הזרקת חומצה היאלורונית – מדובר בחומר אשר נמצא באופן טבעי בגוף שלנו אך נעלם עם השנים. החומצה מגיעה במספר מרקמים אשר כל אחד מהם נועד בכדי למלא חלל אחר בעורנו. החומצה נספגת בעור, עוזרת במילוי הקמטים ומשווה לו מראה רענן ומתוח יותר.
• הזרקת בוטוקס – בוטוקס הוא חומר המיוצר באופן מלאכותי, ומטרתו היא להרפות את השרירים. הוא מתחיל לפעול כמה ימים לאחר ההזרקה, ומגיע לשיא פעילותו כעשרה ימים אחרי. השימוש העיקרי בו הינו לאזורי המצח, בין הגבות ומצדי העיניים.
• חוטים – חוטים, אשר להם קרסים מיוחדים, מוחדרים בעזרת מחט דקה אל מתחת לעור ועוזרים למשוך למעלה את האזורים הנפולים.

איך בוחרים הרמת פנים

קיימים כיום מגוון רחב של דרכים לבצע הרמת פנים ללא ניתוח, ובפני כל אישה עומדת האפשרות לבחור את הדרך הנכונה ביותר עבורה – לפי הצרכים והרצונות שלה. על מנת להתאים את השיטה הייחודית עבורך, תוכלי להתייעץ עם ד"ר לאורה חזן – מומחית לאסתטיקה רפואית. ד"ר חזן עובדת בתחום האסתטיקה שנים רבות, והיא בעלת ניסיון רב. ולכן היא תוכל ללוות אותך – החל ממתן ייעוץ ראשוני ועד ביצוע התהליך עצמו. כמו כן, היא מצעיה טיפולי פילינג עמוק בטכנולוגית לייזר CO2.

מתיחת פנים בחוטים למראה צעיר

דרך פשוטה ביותר להחזיר את מראה הפנים שלנו שנים אחורה היא על ידי מתיחת פנים בחוטים. כל אחת הייתה רוצה לשתות ממעיין הנעורים ולחזור אחורה אל השנים בהם עור פניה היה יפה ומתוח. כיום דבר זה אפשרי ובר השגה. מתיחת פנים בחוטים נעשית על ידי החדרת חוטים דקיקים אל מתחת לפני העור, אשר גורמים להרמה של עור הפנים ויצירת מראה מתוח. מעוניינות להחזיר את הזמן אחורה? פנו אל דוקטור לאורה חזן לקבלת ייעוץ ראשוני.

היתרונות של מתיחת פנים בחוטים

התפתחותה של הטכנולוגיה בשנים האחרונות מאפשרת לשיטות חדשות ומגוונות להיכנס אל שוק מתיחות הפנים. אחת השיטות המדוברות ביותר בשנים האחרונות היא מתיחת פנים בחוטים. כלומר, בעזרת מחט דקיקה מוחדרים חוטים בעלי קרס אל מתחת לפני העור, אל החלק השומני, אשר מרימים את עור הפנים וגורמים לו להיראות מתוח וזוהר יותר. לשיטה זאת מספר יתרונות:
1. מתיחה בעזרת חוטים מבצעת פעולה אשר דומה מאוד בתוצאה שלה לתוצאה של ניתוח, אך אינה כוללת כל תהליך ניתוחי. לא נדרשת הרדמה כללית אלא הרדמה מקומית בלבד ותהליך ההתאוששות הינו מידי.
2. אופן התהליך – התהליך נעשה על ידי חוטי PDO/PLLA אשר להם יש השפעה רבה על כיווץ ומתיחת הפנים. דבר נוסף הוא שניתן להשתמש בחוטים אלו בכל אזור של הפנים ללא כל הגבלה.
3. קהל יעד – ההליך מיועד עבור כמעט כל אישה בכל גיל ללא הגבלה, הן עבור נשים צעירות יותר והן עבור נשים מבוגרות יותר.

הצערת עור הפנים העזרת מתיחת פנים בחוטים

נשים רבות מבקשות ליצור לעצמן מראה צעיר יותר, אין ספק שזוהי משאלת הלב של כל אחת מאתנו. אם בעבר הדרך הייתה קשה ומסובכת, ודרשה ניתוח שכלל התאוששות לא פשוטה, היום ניתן למצוא מגוון רחב של דרכים שמספקות את אותה התוצאה – בצורה קלה ופשוטה יותר. רוצה לשמוע פרטים נוספים וחוות דעת ראשונית? פני אל דוקטור לאורה חזן, מומחית לתחום האסתטיקה הרפואית. לד"ר חזן ידע רב וניסיון רחב בתחום טיפולי היופי. לאחר שנים רבות של עבודה, ד"ר חזן תוכל לתת לך את המענה הראוי והנכון ביותר עבורך, וליצור עבורך את התוצאה המושלמת שחלמת עליה.

יצירת קשר

השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

דילוג לתוכן