חייגו עכשיו לתיאום טיפולים ובירורים: סלולארי – 050-6574068  |  קליניקה – 04-9889090

בוטוקס

הזרקת בוטוקס

בין כל הטיפולים הפחות פולשניים המיושמים ברפואה האסתטית, הבוטוקס ממשיך לזכות במדליית הזהב, יחד עם מילוי פנים בהזרקת חומצה היאלורונית.

אנו יודעים שעבור רבים, עם חלוף השנים, הופעתם של הקמטים הופכת להיות מקור לדאגה. מסיבה זו, ומכיוון שאנו יודעים שיש לך שאלות רבות על הבוטוקס, אנו סבורים שחשוב לדבר על מספר טיפים בסיסיים לפני שפונים לטיפול בבוטוקס.

מהו בוטוקס?

בוטוקס הוא שמו המסחרי של טוקסין הבוטולינום סוג A. מדובר בתרופה ביולוגית,  המתאימה להזרקה מתחת לעור ומיועדת להעלמת/טשטוש קטמי הבעה ומשמש כדי להרפות את השריר למשך פרק זמן קבוע.
מטרת השימוש יכולה להיות הן אסתטית והן טיפולית. ברפואה אסתטית משמש בוטוקס  להעלמת את הקמטים שנוצרים בין הגבות ובמצח, ואת הקמטים המפורסמים שבצדי העיניים.
לבוטוקס יש שימושים אסתטים נוספים, פחות מוכרים, כגון הזרקה בצוואר (כדי לטשטש קמטים), הזרקה בשרירי הלעיסה (כדי לחדד את הפנים), או גם כדי לשלוט בהזעת היתר.
למרות שכיום הטיפול מאוד מוכר, המוניטין שלו לא תמיד היה הטוב ביותר. גם היום, אנשים רבים ספקנים ביחס ליעילות של הטיפול או תוהים האם  זה באמת עובד.

הנה כל מה שצריך לדעת על טיפולי בוטוקס לפני שמתחילים:
1. עליך להסתייע ברופא (קוסמטולוגיות אינן מורשות ואין להן את ההכשרה כדי להזריק בוטוקס)
כיום קיימים שני סוגים מסחריים של בוטוקס שיש להם אישור מטעם משרד הבריאות בישראל – טוקסין הבוטולינום סוג A , BOTOX – DYSPORT. המאפיינים שלהם הם מאוד דומים ואין זה תלוי באיזה משני הסוגים נבחר כדי לקבל בוטוקס באיכות טובה.
התוצאה תהיה תלויה במיומנות של הרופא, בטכניקת ההזרקה שלו ובשריר של המטופל/ת. עליך לוודא שמדובר ברופא מוסמך ושהוא בעל ניסיון ברפואה אסתטית של הפנים.
2. שאלי כל מה שעליך לדעת כבר בפגישת ההתייעצות הראשונה. אל תחששי לשאול, אסור שתשובי הביתה בלי לדעת בוודאות מה ייעשו לך. רשמי את שאלותיך מראש: כמה יעלה הטיפול, מה הם האזורים שיטופלו, כמה זמן יימשך הטיפול ואפילו מה עלולות להיות תופעות הלוואי.
3. לדעת מה קורה לאחר הטיפול בבוטוקס לאחר זריקות הבוטוקס, הרופא ימסור לך מספר המלצות; ביניהן על מה חל איסור מפורש, כגון: לעסות את האזור המטופל במהלך 24 השעות לאחר הטיפול, להגיע לסאונה או לבריכת שחיה, לשכב במהלך שלושת השעות שלאחר הטיפול, לעשות פעילות גופנית, בפרט פעילות הכרוכה בתנועת הראש כלפי מטה (יוגה) , או · לחפוץ את השיער עם ראש כלפי מטה, בשעות שלאחר הטיפול.
4. עליך לוודא שהזרקת בוטוקס אכן זה הטיפול לו את זקוקה. בהתייעצות הראשונה, הרופא יבדוק את הפנים שלך, לאחר הבדיקה יוכל להודיע לך אם טיפול בבוטוקס זה מה שאת באמת זקוקה. לדוגמה: במקרה של קמטים עמוקים יותר, הטיפול המשלים של בוטוקס יהיה מילוי באותו האזור.
כך יהיה אפשרי לתת את הנפח האבוד באותו האזור.
5. אל תסתירי אף פרט מהרופא שלך. אל תסתירי דבר מתולדות המחלות שלך. עלייך ליידע את הרופא ולמסור לו האם זו הפעם הראשונה שאת עוברת טיפול בבוטוקס. עליך לקחת בחשבון שהבוטוקס אסור לשימוש במקרה של מחלות עצב-שריר, אלרגיה לביצה או במהלך ההריון.
6. עליך להיות מציאותית. הבוטוקס יעלים את הקמטים שלך למשך מספר חודשים, אך עליך להיות מציאותית ביחס לתוצאות שברצונך להשיג.
7.דברי בכנות מלאה עם הרופא שלך על אזורי הפנים שברצונך לטפל ותוודאי שאת מעבירה בבירור מה את מעוניינת להשיג. בפגישת ההתייעצות הראשונה, שאלי את הרופא והוא ייעץ לך ויסביר לך איזה תוצאות תשיגי. יש מטופלים/ מטופלות שיש להם/להן ציפיות גבוהות. תפקידנו של רופא להציג תמונה מציאותית של התוצאה שניתן להשיג.
8. כאמור, התוצאות יכולות להחזיק במהלך 4-5 חודשים, ולאחר פרק זמן זה ייעלמו. בחלוף תקופה זו ניתן לחזור על הטיפול.
9. תוצאות לא רצויות: אין זה נדיר לסבול מכאבי ראש, עליך להתייעץ עם הרופא שלך אם בדרך כלל אינך סובל/ת מכאבי ראש. במקרים מסוימים, למשל טיפול עם בוטוקס בקמטים בצדי העיניים, יתכן ואצל אנשים שיש להם שקים מתחת לעיניים, יופיע שימור קטן של נוזלים בעפעף התחתון. זו תופעה זמנית שניתן להימנע ממנה על ידי הגבלת היישום של המוצר באותו האזור.
הרמה של קצה הגבה יוצרת רושם דומה מאוד למתיחת פנים / ליפטינג, ועל כן נשים בדרך כלל אוהבות זאת. לעומת זאת, גברים לא כל כך אוהבים זאת (גורם להבעה נשית).
ביחס לקמטי המצח, יש 1% סבירות שהעפעף העליון יישאר קצת נפול. זה מתרחש כאשר השריר של המצח הוא כבד.
10. מי שמנסה פעם אחת, מנסה שוב פעם. הבוטוקס הפך להיות מצרך נחשק – סם נעורים. הטיפול עלול להיות ממכר, כמו דברים רבים אחרים שיוצרים שיפור אסתטי, תחושה טובה ושביעות רצון.
אכן, מרבית האנשים שמנסים פעם אחת מביעים שביעות רצון וחוזרים על הטיפול. וכמו עם כל דבר אחר, אם נעשה שימוש לא מבוקר ומופרז של "סם נעורים" , התוצאה יכולה להיות פנים משונים ולא טבעיים.
השימוש המוגזם בבוטוקס בולט לעין אצל מפורסמות כמו ניקול קידמן, מרסיה קרוס או מג ריאן. ניתן להבחין בבירור שהזרקה מופרזת של בוטוקס גרמה לאיבוד המראה הטבעי של הפנים והתוצאה היא חוסר הבעה – כמו של בובה. פניהם של מפורסמים אחרים, כמו ג'וליה רוברטס, בראד פיט או דויד בקהאם יפים וחלקים בלי שאיבדו את טבעיותם.
בימינו השימוש בבוטוקס הוא מאוד בטוח ופותח מגוון רחב של אפשרויות בתחום האסתטיקה.

ידוע לך מה הוא השימוש הנוסף בבוטוקס? הנה הפרטים:
הזעת יתר מופיעה בדרך כלל  בבית השחי, בכפות הידיים ובכפות הרגליים ולפעמים  באזורים נוספים של הגוף, כמו הראש והפנים.
טוקסין הבוטולינום, במקרה זה Botox®, זה הפתרון הלא כירורגי היחיד הקיים כיום  לחיסול פעילות היתר של בלוטות הזיעה. ההזעה באזור המטופל, כגון בבתי השחי, מופחתת זמנית באופן משמעותי. זה טיפול הנסבל טוב, הוא בטוח ויעיל מאוד ומשפר את איכות החיים של החולה.
טיפול בהזעת יתר עם טוקסין הבוטולינום (Botox®) באמצעות זריקות עם מחט דקה מאוד מתבצע על ידי  הזרקת כמות קטנה של רעלן הבוטולינום באזור המוגדר. החולה יכול לשוב לשגרת חיים מייד לאחר הטיפול. תוצאות הוכחו מדעית: קרוב ל-90% מהמטופלים מזיעים הרבה פחות או בכלל לא מזיעים כבר לאחר טיפול אחד בלבד.
לאחר יומיים או שלושה ימים מתחילים להבחין בהפחתת ההזעה באופן מתקדם והתוצאה יכולה להישמר במשך שישה חודשים עד שנה אחת, תלוי במאפיינים האישיים של כל מקרה.

טיפולי בוטוקס

טיפולי בוטוקס יכולים לסייע במגוון רחב של מצבים. חומר ייחודי זה מעניק לאנשים רבים את האפשרות להעלים את כל אותם הקמטוטים והקמטים אשר מפריעים להם במראה. חשוב יהיה לוודא כי אתם אכן בוחרים במקום הנכון לטיפולי הבוטוקס שלכם, וכאן הקליניקה של ד"ר לאורה חזן נכנסת לתמונה. ד"ר חזן הינה בעלת ניסיון עשיר בתחום והינה בוגרת בית ספר הגבוה לרפואה אסתטית בתל אביב וחיפה. היא משתתפת באופן שוטף בהשתלמויות בארץ ובחו”ל ומציעה לכל מי שמעוניין את הטיפולים החדשניים והמתקדמים ביותר בתחום הרפואה האסתטית.

טיפולי בוטוקס למראה צעיר ורענן יותר

טיפולי בוטוקס הם ללא ספק הטיפולים המבוקשים ביותר בעולם הרפואה האסתטית ומאפשרים לנשים וגברים גם יחד ליהנות מטיפול בטוח, קצר ושאינו מלווה בכאבים, אשר יעניק להם את התוצאות הרצויות כבר בסיומו של הטיפול.

מטרתם של טיפולי הבוטוקס הוא בהעלמת קמטים שונים שנוצרים במהלך השנים כתוצאה מהבעות חוזרות ונשנות. זה נכון, בין אם חיוך, פליאה או אפילו כעס, הרי שכל ההבעות הללו משפיעות על הפנים שלנו ונותנות בהם את אותותיהם. כך שבמידה ואתם לא מרוצים מכל אותם קמטוטים שמסתכלים עליכם במראה, דעו כי ישנה דרך נוחה, מהירה ושאינה מערבת תופעות לוואי שונות, אשר תפתור את הבעיה בצורה יעילה וללא כאבים.

זכרו כי על מנת לוודא כי אתם עתידים ליהנות מן התוצאות האיכותיות ביותר, יהיה עליכם לבחור בשירותיה של קליניקה לרפואה אסתטית אשר בעלת ניסיון עשיר בתחום ומקפידה על שימוש בחומרים ובכלים המתקדמים והאיכותיים ביותר.

התאמה של טיפולי בוטוקס אסתטיים

חשוב לציין כי יש לבצע התאמה מדויקת בינכם לבין הטיפול אשר מומלץ לכם. ד"ר לאורה חזן, אשר מתמחה ברפואה אסתטית תשמח לעמוד לשירותכם בכל ותתאים בעבורכם את הטיפולים, שיטות העבודה והחומרים הנכונים לכם. הנכם מוזמנים ליצור קשר עם הקליניקה לשם קבלת פרטים נוספים ולקביעתה של פגישת ייעוץ.

בוטוקס מחיר

החלטת לעשות שינוי במראה פנייך ואת מחפשת בוטוקס מחיר? ד"ר לאורה חזן תוכל לתת לך את המענה הראוי. נשים רבות בוחרות לעשות שינוי במראה פניהן, בין אם מדובר בשפתיים, יישור קמטים, הרמה ועוד. כיום לכל בעיה ישנו פתרון. בוטוקס הוא אחד מהפתרונות המוכרים והנפוצים ביותר, והשימוש בו נועד בעיקר לחלקו העליון של הפנים הכולל את המצח, בין הגבות והקמטים אשר נמצאים בצידי העיניים.

בירור בוטוקס מחיר

במידה והחלטתן כי אתן רוצות להתחיל בהזרקות בוטוקס, על מנת ליצור את מראה הפנים המיוחל, חשוב מאוד לעשות בירור ראשוני – הן של מחירים והן של מטפלים. הפנים שלנו הן כרטיס הביקור שלנו, ולכן חשוב מאוד שנפקיד אותן בידיים הבטוחות ביותר.
• המלצות – כיום הזרקת בוטוקס היא דבר נפוץ, ונשים רבות עוברות את התהליך. לכן עוד לפני שאת בודקת מחירים ועושה השוואות דברי עם חברות, מכרות לעבודה או ללימודים והתייעצי. ייתכן ותגלי נשים שכבר עברו את התהליך ויוכלו לספק לך מידע שיעזור לך.
• ביקורות – לכל בעל מקצוע המכבד את עצמו קיים אתר אינטרנט וכן עמודים ברשתות החברתיות. עשי סקירה קראי ביקורות והמלצות שיאפשרו לך לבחור נכונה.
• השוואת מחירים – ניתן למצוא מחירון של כל פעולה ופעולה המתבקשת באתרי האינטרנט השונים. בדקי מהו טווח המחירים אותו את יכולה להשקיע, ולאחר מכן השווי זאת לטווחי המחירים המוצעים באתרים.
• שיחת טלפון – כמובן שהדרך הטובה ביותר היא לפנות ישירות אל בעל המקצוע בו את מתעניינת. שיחה מאפשרת היכרות מעט יותר אינטימית, בירור של חיבור עם המטפל או המטפלת ופעמים רבות היא מאפשרת מקום נוח יותר לדבר על מחיר. יתכן שדרך שיחת טלפון תוכלי להשיג גם את המחיר הרצוי עבורך.

תחילת תהליך בוטוקס מחיר

לאחר בירור מעמיק – הן של מחירים והן של בעלי מקצוע רצויים – זהו הזמן לבחור ולהתחיל את התהליך לו את מחכה. מעוניינת לשמוע פרטים נוספים? הרימי טלפון אל דוקטור לאורה חזן. ד"ר חזן עוסקת בתחום האסתטיקה הרפואית, ומתמחה בכל הקשור לטיפולים אסתטיים. בעזרת המוצרים והמכונות החדשות ביותר הקיימות בתחום תוכלי לקבל את התוצאה עליה תמיד חלמת.

הזרקות בוטוקס

נשים רבות מבקשות ליצור שינוי במראה הפנים שלהם על ידי הזרקות בוטוקס. עם הגיל נוצרים לנו קמטי הבעה רבים סביב העיניים, הגבות והמצח. לקמטים אלו ישנה השפעה רבה על הנראות שלנו, והם עלולים לגרום לנו להיראות מבוגרות יותר. כל אישה הייתה רוצה להחזיר לעצמה את מראה הפנים שהיה לה בימי הנעורים. על ידי הזרקת בוטוקס הדבר אפשרי. ד"ר לאורה חזן תוכל לעזור לך להחזיר את הזמן אחורה אל ימים עברו.

דברים שכדאי לדעת על הזרקות בוטוקס

החלטת שאת רוצה להעלים את הקמטים, וטיפול בוטוקס הוא האופציה הנכונה ביותר עבורך. הנה מספר דברים שחשוב שתדעי:
1. השינוי המתבקש יראה כבר מספר ימים לאחר הטיפול והוא יחזיק במשך שלושה עד שישה חודשים. חשוב לדעת כי אין מדובר בהליך חד-פעמי, והוא דורש תחזוקה אחת לכמה זמן.
2. קמטים אשר חקוקים על העור במשך שנים רבות, כמו הקמטים בין הגבות, לא ייעלמו כבר בטיפול הראשון – ויהיה צורך במספר טיפולים על מנת לטשטש אותם.
3. בוטוקס אינו מטפל רק בקמט באופן ישיר אלא גם בגורם להופעת הקמט, מה שיכול למנוע הופעת קמטים גם בעתיד.
4. הטיפול נעשה תחת השפעתה של משחה מאלחשת בלבד ולא דורש הרדמה.
5. להזרקת בוטוקס כמעט ואין תופעות לוואי כלל, ובמידה וכן מדובר בתופעות לוואי מקומיות וקלות כגון סימנים כחולים.
6. הזרקת בוטוקס אסורה בתכלית בזמן היריון או הנקה.
מעבר לכך, לבוטוקס שימושים שונים, כמו למשל במקרים של הזעת יתר. בין אם בבית השחי ובין אם באזורים אחרים בגוף, באמצעות מענה זה – ניתן יהיה להתמודד עם הזעת היתר היטב. כמו כן, ניתן להשתמש בבוטוקס לצורך טיפול במיגרנה. רבים סובלים ממיגרנות, מצב היכול לשבש את איכות החיים. עם זאת, טיפול באמצעות הזרקת בוטוקס תסייע ותשפר את המצב.

בחירת מטפל להזרקות בוטוקס

הזרקת בוטוקס על פניה נראית כתהליך פשוט אשר אינו דורש מהמטפל מאמץ רב. אך חשוב לציין כי מדובר בהליך אשר יש לו השפעה רבה על הפנים שלנו, ולכן הוא דורש ידע נרחב באנטומיה של הפנים, הכרת השרירים ומיקומם וכן אופן פעולתם. זוהי בדיוק הסיבה שכאשר אתן בוחרות איש מקצוע, יש לבחור את המקצועי ביותר. ד"ר לאורה חזן, בעלת תואר שלישי ודוקטורט ברפואת שיניים אסתטית, הינה בעלת ידע וניסיון רב בתחום טיפולי האסתטיקה והיופי. במידה והחלטת כי זה הזמן לשינוי, תוכלי לקבל מענה באחת ממרפאותיה של ד"ר לאורה הפרושות ברחבי הארץ. בין אם את גרה באזור הצפון ובין אם באזור הדרום, המרפאות שלנו פתוחות בפנייך.

יצירת קשר

השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

דילוג לתוכן