חייגו עכשיו לתיאום טיפולים ובירורים: סלולארי – 050-6574068  |  קליניקה – 04-9889090

טיפול בפיגמנטציה

טיפול בכתמים לעור בהיר וחלק

כדי להיאבק בכתמים וכדי לשחזר את הגוון האחיד של העור, עומד לרשותנו הטיפול באמצעות הלייזר של הדור האחרון Neodymium Yag Q-Switched, המיועד לטיפול בכתמי העור ופיגמנטציה ולצורך הסרת קעקועים.

הלייזר יוצר פעימות של אנרגיה עם אורך גל ספציפי שפועל אך ורק על הכתמים והעור נשאר נקי מצלקות כלשהן. לאחר הטיפול, חשוב ביותר לשמור על הגנה מפני קרני השמש. הטיפול יעיל ב-100% להסרת שחרת העור (מלזמה), כתמים שהופיעו כתוצאה משינוי הורמונלי, פיגמנטציה, נמשים וקעקועים.
בדרך כלל מדובר בתכנית של כמה מפגשי טיפולים, כאשר מספר הטיפולים תלוי באבחון מוקדם של רופא המומחה שלנו. בימים שלאחר הטיפול עוקבים אחר הכתמים של העור הנעלמים בהדרגה. ברוב המקרים טיפול אחד אינו מספיק, כך שיהיה צורך לחזור על הטיפול במרווח של כארבעה שבועות בין טיפול אחד לשני.
הטיפול המומלץ עבור כתמי עור בדרך כלל דורש בין 1 ל-4 פגישות, בהתאם לסוג הפתולוגיה: מלזמה, כתמים כתוצאה משינוי הורמונלי, נמשים, סימני אקנה וכיו"ב.
כאמור, הטיפול מתבצע בעזרת לייזר Neodymium Yag עם טכנולוגיה Q-Switched. זהו מכשיר יעיל המשמש ברפואה אסתטית לצורך הסרה של כתמי עור המופיעים על הפנים, צוואר או הידיים.
מדובר בהליך בטוח, ללא כאבים, פשוט ויעיל, בו הגוף שלנו סופג מחדש חלקיקי פיגמנט ומאוחר יותר, חלקיקי הפגמנט אלה מסולקים על ידי ספיגה דרך מערכת הלימפה, ובכך הכתם מוסר.
יתרונות הטיפול
-הטיפול בלייזר לצורך הסרת כתמים בעור מאפשר להרוס את הפיגמנט העודף, מבלי להשאיר צלקת כלשהי על העור.
-הכתמים נעלמים בהדרגה והעור נשאר ללא רבב ועם גוון אחיד.
-הכתמים לא יופיעו שוב לאחר הטיפול, בתנאי שהמטופל ינקוט בזהירות רבה עם קרני השמש.
לרוב, על מנת להסיר כתם, יש צורך ב-2 או 3 פגישות. בין טיפול לטיפול חייב להיות מרווח זמן של לפחות חמישה שבועות.

הסרת פיגמנטציה

עור גמיש, רך ובעל גוון אחיד היווה תמיד סימן לבריאות וחיוניות, כך שאנשים רבים אשר סובלים מפיגמנטציה על העור מחפשים אחר טיפול יעיל לבעיה. ד"ר לאורה חזן, המתמחה ברפואה אסתטית, תשמח לעמוד לשירותכם ולסייע בטיפולי הסרת פיגמנטציה בצורה המקצועית ביותר ובשיטות החדישות והמתקדמות ביותר. הטיפולים הללו יעמדו לרשותכם בקליניקה שלנו ויספקו את המענה המתאים ביותר לכם באופן אינדיבידואלי.

הסרת פיגמנטציה – הטיפול היעיל והמדויק בבעיה

חשיפה ממושכת לשמש, הזדקנות של העור, שינויים הורמונליים לצד גורמים רבים אחרים עלולים להוביל להופעתם של כתמים על העוד ושינוי בגוון שלו. בעיה זו עשויה להכביד על אנשים רבים שרק מתגעגעים לגוון אחיד של עור אשר משדר בריאות ומראה צעיר. במשך שנים ארוכות חיפש המדע אחר הפתרון היעיל ביותר לבעיה זו אשר ישיג את המראה הרצוי עליכם ולא ישאיר צלקות. וכעת, גם אתם יכולים ליהנות מטיפול הסרת פיגמנטציה חדשני ויעיל.

טיפול בלייזר מהווה כיום את הדרך היעילה ביותר לטיפול בכתמי העור, בפיגמנטציה ואף מיועד להסרתם של קעקועים. הלייזר עצמו יותר פעימות אנרגיה באורכי גל מסוימים אשר פועלים רק על הכתמים עצמם ומותירים את העור נקי מהם ומצלקות.

הטיפולים הללו לרוב יתבצע במסגרת סדרה של טיפולים, נקודה אשר תהיה תלויה באבחון מוקדם של רופא מומחה. בימים שלאחר הטיפול ניתן כבר יהיה לעקוב אחר הכתמים אשר ייעלמו בהדרגה. יש לציין כי לאחר הטיפולים חשוב מאוד היה לשמור על הגנה נאותה מפני קרני השמש.

טיפול בפיגמנטציה התאמה אישית

כל אדם הוא יחיד ומיוחד, ועל כן חשוב יהיה להתאים את הטיפול בצורה אינדיבידואלית לכל אדם. הסרת פיגמנטציה תתבצע רק לאחר אבחון של רופא מומחה אשר יתאים את שיטת העבודה, שלביה ותדירות הטיפולים הנחוצים לקבלת התוצאה הרצויה. חשוב לציין כי כלל הטיפולים השונים אשר מתבצעים בקליניקה של ד"ר לאורה חזן, יתבצעו במעקב צמוד התקדמות והצלחת הטיפול, זאת על מנת להבטיח את קבלתן של התוצאות הרצויות עליכם.

הסרת פיגמנטציה בלייזר

הופעתם של כתמים ופיגמנטציה על עור הפנים, הידיים והגוף, עלול להוות מטרד מרגיז בעבור אנשים רבים. על כן אנו שמחים להציג בפניכם טיפול הסרת פיגמנטציה בלייזר אשר יהיה ללא ספק הדרך היעילה והבטוחה ביותר לפתור את הבעיה עמה אתם נאלצים להתמודד על בסיס יומיומי. הקליניקה של ד"ר לאורה חזן מזמינה אתכם ליצור קשר כבר היום על מנת להתאים את הטיפול הנכון לכם. זה שיעזור להיפטר מכל אותם כתמים ולזכות בגוון עור אחיד היוצר מראה בריא ומרשים.

יתרונותיה החשובים של הסרת פיגמנטציה בלייזר

הסרת פיגמנטציה בלייזר מהווה את אחד הטיפולים היעילים ביותר כיום להסרתם של כתמים ושחזור של גוון אחיד לעור, זאת הן בפנים, בידיים ובשאר הגוף. הפופולריות הגבוהה של טיפול זה טמונה בעובדה כי הוא מציע מגוון רחב של יתרונות, זאת לרבות:

  • טיפול בעל תוצאות תמידיות – טיפול בלייזר להסרת כתמים ופיגמנטציה מהעור יביא להיעלמות של הכתמים בצורה הדרגתית וקבועה. זאת כמובן, בתנאי שלאחר הטיפולים אתם ממשיכים להיזהר מפני קרני השמש המזיקות.
  • טיפול ללא צלקות – הלייזר מאפשר את הריסתו של הפיגמנט העודף בעור ואינו גורם להיווצרותן של צלקות כלל. גופנו יספח בשלב מאוחר יותר מחדש את חלקיקי הפיגמנט והם יסולקו מהגוף דרך מערכת הלימפה.
  • טיפול בהתאמה אישית – טרם תחילת הטיפול יאבחן אתכם רופא מומחה. הוא יהיה זה שיקבע את תכנית הטיפולים הנכונה לכם, זאת גם בבחינת אופן העבודה ומספר הטיפולים הנדרשים על מנת להשיג את התוצאה הרצויה עליכם.

טיפול עדין ויעיל במיוחד להסרת פיגמנטציה בלייזר

שימוש בלייזר לשם הסרת פיגמנטציה באזורים רגישים, דוגמת הפנים, יהיה הטיפול הנכון בעבורכם. בקליניקה של ד"ר לאורה חזן, מתבצע שימוש בלייזר של הדור האחרון Neodymium Yag Q-Switched. לייזר זה מבטיח את התוצאות המקצועיות והאיכותיות ביותר. כך שבמידה וגם אתם מרגישים נבוכים בנוגע לכתמים והפיגמנטציה אשר "מקשטת" את פניכם, הנכם מוזמנים ליצור קשר עמנו והצוות המקצועי שלנו יעמוד לשירותכם בכל.

הסרת פיגמנטציה בפנים

אנשים רבים מתעניינים בתהליך של הסרת פיגמנטציה בפנים. נקודה שאינה מפתיעה כלל בשעה שמבינים כי נוכחותם של כתמים באזור זה עשויה לגרום לעוגמת נפש ותחושה לא נעימה בשעה שמסתכלים במראה. ד"ר לאורה חזן, אשר מתמחה בתחום הרפואה האסתטית, תשמח לעמוד לשירותכם ולסייע בכל דרך אפשרית על מנת לסייע לכם להשיב את המראה הרענן והבריא של גוון עור אחיד בפניכם.

הסרת פיגמנטציה בפנים בעזרת טכנולוגיה מתקדמת

במידה וגם אתם מתעניינים בהסרת פיגמנטציה בפנים, הרי שכבר בוודאי מאסתם בכל אותם הכתמים שהתפתחו על הפנים ומונעים מכם ליהנות מעור פנים בעל גוון אחיד. יש לציין כי הסרת פיגמנטציה מאזורים רגישים כמו הפנים היוותה חידה במשך שנים ארוכות, זאת עד פיתוחו של לייזר אשר מצליח לפתור את הבעיה בקלות, יעילות וללא כאבים נלווים למעט תחושת צריבה קלה.

החידוש האחרון בטכנולוגיית הלייזר, כולל את Neodymium Yag Q-Switched- לייזר אשר מיועד לטיפול בכתמי העור ופיגמנטציה ולצורך הסרת קעקועים. יעילותו הינה גבוהה והוא יוצר פעימות אנרגיה באורך גל מסוים אשר פוגע אך ורק בפיגמנט אותו אתם מעוניינים להסיר. שיטת טיפול זו הוכיחה את יעילותה וכיום מהווה את הפתרון האולטימטיבי להופעתם של כתמים על הפנים. הלייזר פועל בצורה עדינה ואינו פוגע ברקמות אחרות, הוא לא יוצר צלקות ואינו כואב. דבר אשר הופך אותו למענה המושלם בעבורכם.

מעלימים את הכתמים עם הסרת פיגמנטציה בפנים

הפנים שלנו חשופות בכל עת לאור השמש ולגורמים חיצוניים שונים אשר משפיעים על המראה שלהן. מעבר לכן, עור הפנים מושפע גם מתהליכים פנימיים שונים, לרבות שינויים הורמונליים והזדקנות. כל הגורמים הללו עשויים להביא להיווצרותה של פיגמנטציה בפנים. את הכתמים המרגיזים הללו ניתן יהיה להעלים הודות לעבודתה המסורה של ד"ר לאורה חזן, אשר מתמחה בתחום הרפואה האסתטית במגוון טיפולים שונים. הנכם מוזמנים ליצור קשר עם הקליניקה ואנו נעמוד לשירותכם בכל, נרחיב אודות מגוון הטיפולים מהם תוכלו ליהנות ונתאים את הטיפול הנחוץ לכם באופן אישי.

הסרת פיגמנטציה

אם גם אתן סובלות מכתמים חומים על עור הפנים, אולי כדאי לשקול הסרת פיגמנטציה. כתמים אלו נוצרים מריבוי פיגמנט הנקרא מלנין, שמתפתח כתוצאה מחשיפה גבוהה מידי לשמש או מפגעי הגיל ושינויים הורמונליים המתרחשים בגוף שלנו, למשל הריון ולידה. חשוב לדעת שלבעיה זאת ישנו פתרון וניתן לטפל בה על ידי הסרת הפיגמנטציה. הליך זה והליכים אסתטיים נוספים תוכלו לבצע אצל ד"ר לאורה חזן, מומחית לטיפולים אסתטיים. לצד מענה בתחום הסרת הפיגמנטציה, ניתן לפנות אל מומחית זו גם לצורך טיפולים נוספים כדוגמת הסרת איפור קבוע, הזרקת חומצה היאלורונית ועוד.

שיטות יעילות עבור הסרת פיגמנטציה

נשים רבות סובלות מכתמי פיגמנטציה על עור הפנים שלהן. פיגמנטציה היא כתמים בצבע חום אשר מתווספים לעור הפנים שלנו במספר מקומות ספציפיים, ויוצרים מראה לא אסתטי. על מנת לשפר את מראה הפנים ולהעלים כתמים אלו ניתן להיעזר במספר דרכים. אחת השיטות המובילות והאיכותיות ביותר הוא טיפול בלייזר. כאשר אנו מדברים הסרת פיגמנטציה באמצעות טיפול בלייזר, הכוונה היא לשיטה יעילה מאוד להעלמת כתמים, בעיקר כאשר הם נקודתיים וקטנים.
בבואכם לפנות אל ד"ר לאורה חזן, אתם מבטיחים מענה איכותי, מדויק ומוקפד. מומחית זו מבצעת טיפולים בתחום הסרת הפיגמנטציה, תוך שימוש בטכנולוגיה המתקדמת ביותר. מדובר במכשור רפואי איכותי, המוביל לתוצאה מרשימה, בעלת תוצאות מידיות, ללא צלקות – ובהתאמה אישית. כמו כן, נדגיש כי כמות המפגשים משתנים בין מטופל למטופל – בהתאם למצבו ולצרכיו. כך או כך, יתקבל מענה ברמה הגבוהה ביותר.

הסרת פיגמנטציה – מהו הטיפול המתאים לי

במידה והחלטת לטפל בכתמי הפיגמנטציה על עורך, אך אינך מצליחה להחליט באיזו דרך, ניתן תמיד להתייעץ עם בעל או בעלת מקצוע בעלי ניסיון וותק רב בתחום. על מנת לשמוע פרטים נוספים, ובכדי להבין לעומק, פנו אל ד"ר לאורה חזן. מומחית זו תוכל ללוות אתכן לאורך כל התהליך – החל מבחירת הטיפול הנכון עבורכן ועד הסרת הכתמים הרצויים.

יצירת קשר

השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

דילוג לתוכן