חייגו עכשיו לתיאום טיפולים ובירורים: סלולארי – 050-6574068  |  קליניקה – 04-9889090

פיסול אף ללא ניתוח

פיסול אף במספר טיפולים פשוטים

ההליך המוכר כפיסול אף ללא ניתוח מיועד לעיצוב האף ללא צורך בהתערבות כירורגית, להבדיל ממה שקורה בניתוח אף הכרוך בהליך כירורגי לא נוח, בתקופת החלמה ארוכה, בהרדמה ובסיכון לסיבוכים במהלך הניתוח פיסול אף ללא ניתוח חוסך את ההתערבות הכירורגית הכואבת המיועדת להשיג אף יפה ולתיקון של פגמים קטנים. אם המטופל/ת עונה לפרופיל הדרוש כדי לעבור הליך זה, יוכל להשיג את אותן התוצאות המושגות על ידי ניתוח אף אך בעלות נמוכה יותר, עם פחות כאב וללא חוסר הנוחיות הכרוכה בניתוח.

הניתוחים המיועדים לשינוי צורת האף הם הנחפצים ביותר, הן בקרב גברים והן בקרב נשים בכל הגילאים; אומנם, מכיוון שבנוסף להיותו כואב ההליך כרוך בסיכון, יש הרבה אנשים המעדיפים לא לעבור את הניתוח ולא מעיזים לטפל בפגמים באפם שכל כך מפריעים להם.
למרבה הצער, הרבה אנשים לא מודעים לכך שאם ברצונם לשנות רק פרטים קטנים בצורה או במבנה של אפם, הם לא חייבים לעבור ניתוח הואיל וקיימת האפשרות לעצב את האף ללא ניתוח ובכל זאת מקבלים את התוצאות הרצויות.
התוצאות שעשוי לתת הליך מוצלח של תיקון אף ללא ניתוח
לפני שנרשמים כדי לעבור התערבות כירורגית לתיקון האף, מומלץ לפנות לרופא מומחה בתחום ולהתעניין האם ניתן לטפל בפגמים הקיימים באף באמצעות ההליך המוכר כ”תיקון אף ללא ניתוח”. מי שעובר הליך זה מצליח להשיג את התוצאות שלהלן
  • אף יותר סימטרי
  • קצה האף יותר אסטתי ומתאים לתווי הפנים
  • הרמה של קצה האף
  • לגרום שגשר האף ייראה יותר טוב
  • לקבל צדודיות יותר ישרות
על אף האמור, תיקון אף ללא ניתוח מתאים למטרות אסטתיות ולא מתאים כדי לטפל בבעיות נשימה שמקורם דווקא באף –  הן עקב נחיריים קטנים והן עקב מחיצת האף עקומה או צרה מאוד.
התהליך כדי לבצע תיקון אף ללא ניתוח ראשית מרדימים את האזור, מצלמים מקדימה ומהצד. יש תוכנית טיפולית במהלך ההליך, הרופא המטפל ממלא את אפו של המטופל בחומר (בדרך כלל חומצה היאלורונית). החומר מוזרק בעדינות תוך שימוש באסטרטגיה וטכניקה מאוד דייקנית. בו בזמן שהאף מתמלא, הרופא מתחיל לעצב את האף כדי לגרום לו להתאים בצורה הרמונית לתווי הפנים של המטופל/ת.
כמה זמן נמשך ההליך לפיסול האף ללא ניתוח?
בדרך כלל ההליך לתיקון האף ללא ניתוח נמשך בין שלושים לארבעים דקות, מאוד תלוי במקרה עצמו. לאחר הטיפול, המטופל יכול לשוב לפעילותו השגרתית, אינו זקוק למנוחה ולא לזמן החלמה.זה טיפול חדשני המאפשר, באמצעות הזרקה של חומרים מהדור האחרון, להשיג תוצאות מצוינות ב-75% מהמקרים

פיסול אף ללא ניתוח

האף שלנו הוא האיבר הבולט ביותר בפנינו. נשים רבות חולמות לשנות אותו, אך חוששות מתהליך מסובך. כיום ניתן לעשות פיסול אף ללא ניתוח. אם בעבר הדרך היחידה ליצור שינוי במראה האף שלנו הייתה על ידי ניתוח פלסטי, שדרש החלמה מסובכת וארוכה, כיום בעידן שלנו ניתן למצוא דרכים נוספות. פיסול אף ללא צורך בניתוח מספק את אותה התוצאה הרצויה של ניתוח פלסטי – רק ללא התהליך והקושי הרב המלווים אליו. טיפולים כאלה ונוספים תמצאו אצל דוקטור לאורה חזן.

כיצד נעשה פיסול אף ללא ניתוח

אם תשאלו ישראלים רבים, תגלו שהחלק אותו הם הכי לא אוהבים בפניהם הוא אף. אם בשנים עברו אנשים הניחו לנושא וחיו בשלום עם האף שלהם, במהלך השנים האחרונות נראה כי אנשים בוחרים לעשות מעשה ופשוט ליצור שינוי. הדרך הנפוצה ביותר לשנות את מראה האף הייתה על ידי ניתוח פלסטי, אשר היווה הליך לא פשוט שגרר אחריו גם התאוששות ארוכה. כיום ניתן ליצור שינוי במראה האף על ידי הזרקה של חומצה היאלורונית, אשר מספקת את האפשרות לפסל את האף בצורה המדויקת לנו. לשיטה זאת מספר יתרונות משמעותיים:
• ההחלמה מתהליך זה הינה פשוטה, קלה ולא מסובכת. כמו כן, התהליך אינו כולל כל תופעות לוואי משמעותיים.
• העבודה עם חומצה היאלורונית מאפשרת דיוק מירבי ושליטה כמעט מוחלטת בתהליך, מה שמאפשר גם תוצאות מדויקות.
• מדובר בפעולה הפיכה, כלומר בכל מצב בו הפציינט אינו מרוצה מהתוצאה ניתן לשנות, לשפר ולדייק אותה.
• הליך מהיר אשר אינו דורש כל הכנה מוקדמת, לא כולל אשפוז או שימוש בחדר ניתוח.

שיפור מראה האף בעזרת פיסול האף

גברים ונשים כאחד חווים תסכול ממראה האף שלהם. אם בעבר החשש מהניתוח וההתאוששות מנעו מהם לעבור את התהליך שמוביל לשינוי, כיום ניתן לראות שרבים בוחרים בפיסול ללא ניתוח המספק להם את התוצאה הרצויה. יש לכם חששות? רוצים לשמוע פרטים נוספים? פנו אל דוקטור לאורה חזן, העוסקת כבר שנים רבות בתחום האסתטיקה הרפואית. לד"ר חזן המענה והפתרונות לכל שאלה או קושי שלכם, והיא תוכל ללוות אתכם החל מההתלבטות הראשונית ועד לתוצאה הרצויה.

יצירת קשר

השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

דילוג לתוכן