חייגו עכשיו לתיאום טיפולים ובירורים: סלולארי – 050-6574068  |  קליניקה – 04-9889090

טיפולי לייזר להסרת צלקות – הסרת צלקות לתמיד

הסרת צלקות בפנים מחיר

עור הגוף הוא אחד האיברים העיקריים שקובעים את הרושם החיצוני שמתקבל לגבינו, בעיני אחרים המתבוננים בנו ובעיני עצמנו, כאשר אנו מתבוננים במראה. הוא גם איבר המעטפת שמפריד בין כל רקמות הגוף לבין הסביבה החיצונית ולכן, הראשון שבמראהו משתקפים נזקי הסביבה והגיל.
לכן, תחזוקה טובה של העור לצד הקפדה על טיפולים משקמים ומשמרים שלו, היא בעלת אפקט כה גדול על האופן בו אנו מרגישים וחווים את עצמנו.

המראה האסתטי של עור הפנים והגוף מתקבל משילוב של כמה מאפיינים:

 • דרגת המתיחה והגמישות של העור (עור נקי מקמטים לעומת עור קמוט ומחורץ).
 • מידת האחידות של צבע העור (עור שצבעו אחיד לעומת עור עם כתמי פיגמנטציה ואדמומיות).
 • מידת האחידות של מרקם העור (עור חלק לעומת עור שיש בו שקעים, צלקות, חטטים, או נגעים למיניהם).
 • עד כמה העור מלא ובעל נפח (עור חיוני, מוצק ומורם לעומת עור צנוח, עייף ומדולדל).

לחצו כאן למידע נוסף

הורדת צלקות – הסרת צלקות בפנים ובגוף

ישנם מקרים, בהם אנו סובלים מפגמים וליקויים בעור מסיבות שאינן תלויות בנו, או במידת ההקפדה והשמירה שלנו על בריאות העור. אחד המקרים האלה, הוא התפתחות של צלקות מסיבות שונות. ישנן צלקות שנעלמות מעצמן עם הזמן, ויש כאלה שהן בלתי הפיכות ומשאירות סימנים בעור, שפוגעים במראהו החלק והאחיד.

אנשים שסובלים מצלקות בעור, בעיקר כשמדובר בצלקות דומיננטיות ובולטות לעין, בצלקות על הפנים, או באזור מצולק נרחב, הרבה פעמים סובלים גם מפגיעה בדימוי העצמי שלהם ומתחושות קשות לגבי המראה שלהם.
אנשים כאלה, עלולים לפעמים להימנע מלבוש חשוף או מלבישת בגד ים (כשהצלקות הן על הגוף), ובמקרים קיצוניים, להתרחק מהשתתפות בפעילויות ומפגשים חברתיים ולחשוש מפני אינטראקציות רומנטיות או זוגיות (אופייני במקרים של צלקות אקנה אצל מתבגרים, או מבוגרים צעירים).
במצבים כאלה, יש לטיפולים המאפשרים הורדת צלקות בפנים, או הסרת צלקות אקנה בגב חשיבות גדולה בהרבה מההיבט האסתטי בלבד והם יכולים להשיב למטופל את בטחונו העצמי ולאפשר לו לחיות חיים מלאים יותר ולקחת חלק בכל אותן אינטראקציות וחוויות שהוא נמנע מהן.

כאן, עולות השאלות איך להסיר צלקות, והאם יש בכלל דבר כזה הסרת צלקות לצמיתות? והתשובה היא – בהחלט כן, באמצעות טיפול העלמת צלקות בלייזר.

טיפול הסרת צלקות בלייזר הוא אחד הטיפולים היעילים שקיימים כיום בתחום, אשר אינם כרוכים בפעולה כירורגית.

הורדת צלקות בלייזר

טכנולוגיות לייזר החלו להתפתח כבר בשנות ה-60 של המאה הקודמת ובמשך עשרות שנים רבות הן משתכללות עד שכיום, ניתן להשתמש בהן למגוון רחב מאד של מטרות טיפוליות. ישנם סוגים שונים של מכשירי לייזר ואחד מהחדישים שבהם הוא הלייזר C02. מכשיר זה מקנה לרופא המטפל רמת שליטה גבוהה במיוחד על עומק חדירת קרני האור ועל שטח הפגיעה שלהן. במקרה של צלקות שנותרו בעור ולא החלימו, לרוב יש צורך לחדור אל מתחת לשכבת האפידרמיס (שכבת העור העליונה).
כמובן, שהמטרה היא לבצע את המניפולציה הטיפולית אך ורק על האזור שבו מעוניינים לטפל, מבלי לפגוע ברקמת העור שמסביב לו ולכן, רמת הדיוק והבקרה שהמכשיר מאפשר היא מאד חשובה. מכשיר הלייזר CO2 מציע רמת דיוק גבוהה ביותר, עד כדי יכולת לטפל באופן נקודתי בפגמים וצלקות קטנים מאד.

הסרת צלקת בלייזר נותנת מענה למגוון רחב של סוגי צלקות ויכולה לעזור במקרים של צלקות קֵלוֹאידיות, היפֵּרטְרוֹפיות ואַטְרוֹפיות. לעיתים, יש לשלב את הטיפול בלייזר עם טיפולים מסוגים נוספים כדי להגיע לתוצאה הטובה ביותר.

הסרת צלקות אקנה בלייזר

הצלקות האופייניות לאקנה הן צלקות אטרופיות. אלו הן צלקות ששטח הפנים שלהן נמוך משטח הפנים של העור, כך שהן יוצרות מראה של שקע, או מכתש. מכשיר הלייזר CO2 נחשב לטכנולוגיה מועדפת לטיפול הסרת צלקות אקנה בפנים ובגוף (כתפיים, גב, חזה), משום שהוא מביא להתחדשות העור, מתקן אותו וממריץ בנייה מחודשת של עור בריא. במקרה של צלקות אטרופיות, לעיתים הטיפול יושלם באמצעים נוספים כגון חומרי מילוי (חומצה היאלורונית) ויריעות סיליקון.

הסרת צלקות בלייזר מחיר

לטיפולי הסרת צלקות מחיר שנקבע על פי כמה משתנים:

 • שטח האזור המטופל –
  לטיפול הסרת צלקות בפנים מחיר שונה מאשר לטיפול הסרת צלקות מעל שטח רחב יותר, כמו למשל כתפיים וגב.
 • מספר הטיפולים הדרושים להשגת השיפור הרצוי –
  ככל שהצלקות עמוקות ורבות יותר, כך יידרשו יותר טיפולים ויש גם הבדל בין טיפול בעור פנים צעיר שהוא עדיין גמיש, אלסטי ומגיב מהר יותר להתערבות הטיפולית, לבין טיפול בעור מבוגר, שתהליכי החידוש שלו איטיים יותר.
 • מידת הצורך בשילוב טיפולים נוספים –
  כאמור, ישנם מקרים בהם הטיפול בלייזר משולב עם טיפול בחומרי מילוי או טיפול אחר. לכן, גם במקרים ספציפיים כמו למשל הסרת צלקות אקנה בלייזר, מחיר יכול להיות נמוך, או גבוה יותר וניתן לקבוע אותו רק לאחר שהמטופל עובר אבחון מקצועי שאחריו הרופא מתאים לו תכנית טיפול אישית.

אם את או אתה סובלים מצלקות ומחפשים מטפל מקצועי ומנוסה, שעושה שימוש בטכנולוגיות העדכניות ביותר בתחום, תוכלו לקבל אצלי את המענה השלם והמקיף ביותר.

שמי דר' לאורה חזן, מומחית בטיפולים רפואיים אסתטיים מתקדמים, המקימה והמנהלת של רשת המרפאות הנושאת את שמי, עם סניפים בצפון הארץ ובדרומה (כרמיאל, טבריה ואילת).

למידע נוסף על טיפול להסרת צלקות ועל מגוון טיפולים נוספים, ולתיאום ביקור ייעוץ, אני מזמינה אתכן ואתכם ליצור קשר:

בטלפון 04-988-9090 | בנייד 050-657-4068 | בדוא"ל drlaurahazan@gmail.com |  או בהשארת פרטים כאן

יצירת קשר

השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

דילוג לתוכן