חייגו עכשיו לתיאום טיפולים ובירורים: סלולארי – 050-6574068  |  קליניקה – 04-9889090

טיפולי לייזר להסרת צלקות – הסרת צלקות לתמיד

הסרת צלקות בפנים מחיר

כל המידע על הסרת צלקות לצמיתות

 

עור הגוף הוא אחד האיברים העיקריים שקובע את הרושם החיצוני שאנשים עושים על אחרים ואת האופן שבו הם מרגישים לגבי עצמם כאשר הם מתבוננים במראה. העור הוא גם איבר המעטפת שמפריד בין כל רקמות הגוף לבין הסביבה החיצונית ולכן, הראשון שבמראהו משתקפים נזקי הסביבה והגיל. תחזוקה טובה של העור לצד הקפדה על טיפולים משקמים ומשמרים שלו, היא בעלת אפקט עצום על האופן בו  אנשים מרגישים וחווים את עצמם.

הסרת צלקות לתמיד בעזרת לייזר, החלה בשנות ה-70 של המאה הקודמת. בתחילה, נעשה שימוש בלייזר CO2, שהיה יעיל בהפחתת גובה הצלקות, אך גרם גם לתופעות לוואי רבות כמו אדמומיות, נפיחות וצלקות חדשות. בשנות ה-80 פותחו לייזרים חדשים, כמו לייזר Nd:YAG ולייזר ארביום, שהיו יעילים יותר ופולשניים פחות. לייזרים אלו גרמו לפחות תופעות לוואי והיו יעילים יותר בטיפול בצלקות מסוגים שונים. בשנות ה-90 פותחו טכנולוגיות לייזר חדשות, כמו לייזר IPL ולייזר Fractional CO2, שהיו יעילות עוד יותר בטיפול בצלקות. לייזרים אלו מאפשרים טיפול מדויק יותר באזורים קטנים יותר של העור ופוגעים פחות ברקמה בריאה סמוכה.

כיום, קיימות טכנולוגיות רבות ומגוונות של לייזר להסרת צלקות . בחירת הטכנולוגיה המתאימה תלויה בסוג הצלקת, גודלה, מיקומה והעומק שלה.

על מנת ליהנות מתוצאות אפקטיביות של הסרת צלקת בלייזר ולהימנע מנזקים בריאותיים, מומלץ לפנות לרופא המתמחה בתחום ועובד בטכנולוגיות חדשניות.

 
 

שילוב של מאפיינים לקבל מראה עור אסתטי

  • דרגת המתיחה והגמישות של העור – עור נקי מקמטים לעומת עור קמוט ומחורץ.
  • מידת האחידות של צבע העור – עור שצבעו אחיד לעומת עור עם כתמי פיגמנטציה ואדמומיות
  • מידת האחידות של מרקם העור – עור חלק לעומת עור שיש בו שקעים, צלקות, חטטים, או נגעים למיניהם.
  • מידת המלאות והנפח של העור – עור חיוני, מוצק ומורם לעומת עור צנוח, עייף ומדולדל.

השפעת צלקות על מצב נפשי ורגשי

ישנם מקרים, בהם אנו סובלים מפגמים וליקויים בעור מסיבות שאינן תלויות בנו, או במידת ההקפדה והשמירה שלנו על בריאות העור. אחד המקרים האלה, הוא התפתחות של צלקות מסיבות שונות. ישנן צלקות שנעלמות מעצמן עם הזמן, ויש כאלה שהן בלתי הפיכות ומשאירות סימנים בעור, שפוגעים במראהו החלק והאחיד.

אנשים שסובלים מצלקות בעור, בעיקר כשמדובר בצלקות דומיננטיות ובולטות לעין, בצלקות על הפנים, או באזור מצולק נרחב, סובלים מהשפעות נפשיות ורגשיות.

  • פגיעה בדימוי העצמי ותחושות קשות לגבי המראה שלהם. אנשים כאלה עלולים, לעיתים, להימנע מלבוש מסוים שעשוי לחשוף את הצלקות, כמו למשל, בגד ים.
  • הימנעות מהשתתפות בפעילויות ומפגשים חברתיים.
  • חשש ואפילו הימנעות מאינטראקציות רומנטיות או זוגיות. מצב זה אופייני, בעיקר, כאשר מדובר במתבגרים או אנשים צעירים שסובלים מצלקות ונגעים של אקנה.

 

במצבים כאלה, טיפולים המאפשרים הורדת צלקות בפנים, או הסרת צלקות אקנה בגב הם בעלי חשיבות גדולה  בהיבט האסתטי. הם יכולים להשיב למטופלים  את  הביטחון העצמי, לאפשר להם לחיות חיים מלאים יותר ולקחת חלק בכל אותן אינטראקציות וחוויות שמהם הם נמנעים.

 

היתרון הייחודי של העלמת צלקות בלייזר

הורדת צלקות בפנים או בכל מקום אחר בגוף, מעוררת את השאלה מהי הדרך הטובה לעשות זאת והאם בכלל יש דבר שנקרא לייזר צלקות לצמיתות.

התשובה היא – בהחלט כן. טיפול הסרת צלקות בלייזר הוא אחד הטיפולים היעילים שקיימים כיום בתחום והוא אינו כרוך בהתערבות כירורגית.

המטרה היא לבצע את המניפולציה הטיפולית אך ורק על האזור שבו מעוניינים לטפל, מבלי לפגוע ברקמת העור שמסביב לו. לכן, רמת הדיוק והבקרה שהמכשיר מאפשר היא מאד חשובה. מכשיר הלייזר CO2 מציע רמת דיוק גבוהה ביותר, עד כדי יכולת לטפל באופן נקודתי בפגמים וצלקות קטנים מאד.

הסרת צלקת בלייזר נותנת מענה למגוון רחב של סוגי צלקות ויכולה לעזור במקרים של צלקות קֵלוֹאידיות, היפֵּרטְרוֹפיות ואַטְרוֹפיות. לעיתים, יש לשלב את הטיפול בלייזר עם טיפולים מסוגים נוספים כדי להגיע לתוצאה הטובה ביותר.

 

הסרת צלקות אקנה בלייזר

הצלקות האופייניות לאקנה הן צלקות אטרופיות. אלו הן צלקות ששטח הפנים שלהן נמוך משטח הפנים של העור, כך שהן יוצרות מראה של שקע, או מכתש. מכשיר הלייזר CO2 נחשב לטכנולוגיה מועדפת לטיפול הסרת צלקות אקנה בפנים ובגוף, בעיקר באזורי הכתפיים, הגב, והחזה. מכשיר זה  מביא להתחדשות העור, מתקן אותו וממריץ בנייה מחודשת של עור בריא. במקרה של צלקות אטרופיות, משלימים, לעיתים, את הטיפול באמצעים נוספים. אמצעיםם אלה הינם  חומרי מילוי, כמו חומצה היאלורונית, ויריעות סיליקון. לכן, טיפול של הסרת צלקות אקנה בלייזר הוא טיפול יעיל ובטוח.

 

לייזר צלקות אקנה מחיר

הסרת צלקות בפנים מחיר נקבע על פי משתנים אחדים.

  • שטח האזור המטופל – לטיפול הסרת צלקות בפנים מחיר שונה מאשר לטיפול הסרת צלקות מעל שטח רחב יותר, כמו למשל כתפיים וגב.
  • מספר הטיפולים הדרושים להשגת השיפור הרצוי – ככל שהצלקות עמוקות ורבות יותר, כך יידרשו יותר טיפולים. כמו כן, קיים הבדל בין טיפול בעור פנים צעיר שהוא עדיין גמיש, אלסטי ומגיב מהר יותר להתערבות הטיפולית, לבין טיפול בעור מבוגר, שתהליכי החידוש שלו איטיים יותר.
  • מידת הצורך בשילוב טיפולים נוספים – כאמור, ישנם מקרים בהם הטיפול בלייזר משולב עם טיפול בחומרי מילוי או טיפול אחר. לכן, גם במקרים ספציפיים, כמו למשל הסרת צלקות אקנה בלייזר, המחיר יכול להיות נמוך או גבוה יותר וניתן לקבוע אותו רק לאחר שהמטופל עובר אבחון מקצועי. בתום האבחון, הרופא מתאים לו תכנית טיפול אישית.

 

דוקטור לאורה חזן – מומחית בינלאומית להסרת צלקות

אם גם אתם  סובלים מצלקות ומחפשים דרך יעילה להסרת הצלקות לצמיתות, אתם במקום הנכון.

שמי דר' לאורה חזן, מומחית בטיפולים רפואיים אסתטיים מתקדמים, המקימה והמנהלת של רשת המרפאות הנושאת את שמי, עם סניפים בכרמיאל, טבריה ואילת. אני בעלת תואר שלישי ודוקטורט ברפואת שיניים ואת ההכשרה המקצועית שלי רכשתי באוניברסיטת בואנוס איירס שבארגנטינה.

בשנת 2005, עליתי לישראל ועסקתי ברפואת שיניים כקצינה בדרגת סרן בצבא.

מאז ומעולם נמשכתי לעולם האסתטיקה והיופי ולכן, בשלב מסוים, החלטתי לשנות כיוון ולהגשים חלום נוסף. אני לוקחת חלק פעיל בהשתלמויות בארץ ובחו"ל ובכנסים בינלאומיים בנושאים של טיפולי יופי ואסתטיקה. במהלך השנים, צברתי ניסיון רב במגוון טיפולים כגון הזרקת בוטוקס וחומרי מילוי, הרמת פנים בחוטים כירורגיים, פיסול אף ללא ניתוח, פלזמה עשירה בטסיות ועוד.

רשת הקליניקות שלי מציעה מגוון טיפולי יופי ואסתטיקה מתקדמים, ביניהם טיפולי אסתטיקה, טיפולי לייזר וטיפולים חדשניים אחרים.

למידע נוסף, תיאום פגישת ייעוץ וקבלת הצעת מחיר, אני מזמינה אתכם  ליצור איתנו קשר  בטלפון 04-9889090.

יצירת קשר

השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

דילוג לתוכן