חייגו עכשיו לתיאום טיפולים ובירורים: סלולארי – 050-6574068  |  קליניקה – 04-9889090

טיפולי HIFU

סוד הנעורים

בעידן המודרני,  כולנו חולמים להגיע לגיל מבוגר עם מראה טוב ובריא. למרבה המזל, הטכנולוגיה עומדת לצידנו ויש לנו יותר ויותר משאבים כדי לשמור על מראה צעיר ולהעצים את היופי.

ד"ר לאורה חזן מציעה לכל מי שמעוניין בשמירה על מראה צעיר ומטופח טיפול חדש: HIFU, אולטראסאונד ממוקד בעוצמה גבוהה.

מה זה HIFU? 
HIFU הינו טיפול אולטראסאונד ממוקד בעוצמה גבוהה ( HIFU – high intense ultrasound focused).  זהו טיפול הכרוך ביישום של אולטרסאונד (תנודות בתדר גבוה יותר מאשר התדרים הנשמעים) המכוון אל תאים מסוימים. התופעה מתרחשת בטמפרטורה גבוהה ואינה פוגעת ברקמות הסובבות. טיפול זה זכה לאישור של סוכנות התרופות האמריקנית (FDA) והוא משמש גם למטרות רפואיות, בעיקר בטיפול בגידולים.
אין זה הליך רפואי חדש, שכן הוא נחקר בארצות הברית מאז 1950. עם זאת, היישום שלו בתור טיפול יופי הינו חדש ולאחרונה הפך להיות להיט של ממש. ההליך משמש בטיפולי יופי כטכניקה של התחדשות הפנים והוא סנסציה. סלבריטאים כמו ג 'ניפר לופז, ג' ניפר אניסטון, קים  קרדשיאן או קורטני קוקס כבר נוכחו לדעת מה הן התוצאות של הטיפול ב-HIFU.

מהן ההשפעות של ה- HIFU ?
טכניקה זו להצערת הפנים משיגה תוצאות נראות לעין תוך טיפול אחד בלבד וההשפעה היא לאורך זמן.  הטיפול HIFU גורם להגברת הקולגן והאלסטין, וזה מתורגם לתופעות שלהלן: -מעמם קמטים, מרים את מסגרת הפנים, מחייה את העור, מחליש את הקמטים בצדי העיניים, מגדל את נפח הלחיים ומצמק הרקמות
-מפחית את השומן מתחת לסנטר התוצאות דומות מאוד לאלה המושגות באמצעות ליפטינג (מתיחת פנים), אך היתרון הגדול של HIFU הוא שאין צורך בהליך ניתוחי.
-נדרש רק טיפול אחד כדי להבחין בתוצאות, אך לאחר זמן מה ניתן לחזור על הטיפול.
-אין צורך באישפוז
-אין סכנה להרעלה ולאינפקציה.
-לאחר הטיפול לא נשארת צלקת.
מדובר בשיטה בטוחה והתוצאה מובטחת ללא סיכונים וללא סיבוכים. לא נדרשת תקופת החלמה; המטופלת יכולה לשוב לפעילות רגילה לאחר סיום הטיפול.
אם העור המטופל מציג התנפחות קטנה או אם מופיעה אדמומיות, סימנים אלה נעלמים לאחר מספר שעות.

שאלות נפוצות:
כמה זמן אורך טיפול? זה תלוי באזור המטופל. בדרך כלל בין 30 דקות לשעה אחת.
מתי ניתן להבחין בתוצאות של הטיפול? בסוף הטיפול כבר ניתן להתחיל להבחין בתוצאות, התוצאות יהפכו ליותר ויותר גלויות במהלך החודשים הבאים, ובין החודש הרביעי למחשי התוצאות גלויות באופן הברור ביותר, אך ממשיכות להישמר במהלך 7 – 8 חודשים.
מה היא עלות הטיפול? במרפאה של ד"ר לאורה אנו מציעים לך טיפול במחיר מאוד תחרותי, מומלץ לקיים ראיון הערכה כדי לייעץ לך טוב יותר.
האם זה כואב? בדרך כלל נגרמת אי נוחות רגעית קלה, ולכן מומלץ לשים קרם הרדמה חצי שעה לפני הטיפול.

אל תהססי, תתקשרי אלינו ונשמח לענות על כל השאלות.

יצירת קשר

השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

דילוג לתוכן