Your address will show here +12 34 56 78
  • Text Hover
 

הסרת איפור קבוע בלייזר

שגרת האיפור כל בוקר עשויה לקחת זמן רב, ועל כן נשים רבות בוחרות באיפור קבוע על מנת להימנע מכל אותן הארגונים. אך בשעה שהאיפור הקבוע לא צלח או במידה ואתן מעדיפות להסירו, הרי שניתן יהיה לפנות אל ד"ר לאורה חזן ולבצע הסרת איפור קבוע בלייזר. תהליך זה הינו בטיחותי ומתבצע בעזרת המכשור המתקדם ביותר בתחום הרפואה האסתטית. בידיהם של המקצוענים גם אתם תוכלו להסיר את האיפור הקבוע ללא היווצרותן של צלקות וללא נשירת שיער.

מתי תזדקקו לטיפול הסרת איפור קבוע בלייזר?

הסרת איפור קבוע בלייזר מאפשר לנשים רבות לשחזר את המראה הטבעי שלה, זאת מכל סיבה שרק תהיה.

  • אם אתן לא מרוצות מהעבודה ומתוסכלות מהתוצאה הסופית.
  • אם חלו שינויים בפנים, וכעת האיפור הקבוע לא מחמיא לכן.
  • אם אתן מעדיפות לחזור למראה הטבעי שלכן.
  • כל סיבה אחרת בגינה תרצו להסיר את אותו איפור קבוע, גם אם פשוט שיניתן את דעתכן.

תיקונו של איפור קבוע פגום חייב להתבצע על ידי אנשי מקצוע מנוסים בתחום אשר מדייקים בעבודתם ומקפידים על השגת התוצאות הרצויות בתהליך בטוח ויעיל. כך שחשוב יהיה לפנות אל קליניקה לרפואה אסתטית אשר שמה דגש על הרצונות והצרכים שלכם ועושה את עבודה בצורה הבטוחה ביותר, כך שכלל האיפור הקבוע יוסר בצורה יסודית וללא השארת סימנים.

יש לציין כי אין מדובר בתהליך כירורגי, ועל כן הוא אינו דורש הרדמה אלא אלחוש של העור באופן מקומי בלבד.

הטכנולוגיה המתקדמת ביותר לשירותכם

בקליניקה של ד"ר לאורה חזן, תוכלו גם אתם ליהנות ממגוון טיפולים מתקדמים אשר מסתמכים על טכנולוגיה חדישה שמבטיחה תוצאות איכותיות כבר לאחר הטיפול הראשון. הנכם מוזמנים ליצור קשר עם הקליניקה ואנו נרחיב אודות מגוון הטיפולים השונים מהם תוכלו ליהנות, זאת לרבות עיבוי ועיצוב שפתיים, הסרת פיגמנטציה, הרמת פנים ללא ניתוח ואף טיפולי אנטי אייג'ינג לצד טיפולי אסתטיקה שונים לגברים. כלל הטיפולים יותאמו בצורה אינדיבידואלית לצרכים שלכם ולמצבכם הבריאותי.

הסרת איפור קבוע גבות

איפור קבוע הפך להיות חלק בלתי נפרד מחייהן של נשים רבות מכל רחבי העולם. תהליך זה דומה מאוד לביצוע של קעקוע ומאפשר לנשים רבות להעלים פגמים בעור ואף להעניק לגבות שלהן את המראה שתמיד חלמו עליו. לצד הפופולריות של תהליך זה, יש מי שמדווחת כי התוצאה הסופית של התהליך אינה עולה בקנה מידה עם התוצאה שדמיינה, וכעת מחפשת אחר מקום בו תוכל לבצע הסרת איפור קבוע גבות. את הטיפול הזה מומלץ יהיה לבקש בקליניקה של ד"ר לאורה חזן ובכך להבטיח את העובדה כי אנשי המקצוע המיומנים והמנוסים ביותר יטפלו באיפור הקבוע בצורה יעילה שלא תשאיר בעקבותיה צלקות או תגרום לנשירת שיער.

הסרת איפור קבוע גבות – נהנים מטיפול מדויק ובטיחותי

מהיום הסרת איפור קבוע גבות הינה פשוטה יותר מאי פעם. בעוד שבעבר מי שרצתה להסיר איפור קבוע נאלצה לעבור טיפולים מפרכים הכוללים פילינג עמוק ואפילו זריקות, הרי שכיום ניתן יהיה ליהנות מנוכחותה של טכנולוגיה מתקדמת בחיינו אשר מספקת מענה מתאים גם בעבור איפור קבוע בגבות שאין אתם מרוצות ממנו.

הסרתו של איפור קבוע מתבצעת בדומה להסרתם של קבועים, זאת בעזרתו של לייזר משוכלל. בתהליך מוחדרת קרן לייזר ממוקדת דרך שכבות העור עד לשכבה בה נמצא הפיגמנט שמעוניינים להסיר. קרן הלייזר מפוררת את הצבע לחלקיקים קטנים אשר מסולקים לאחר מכן מהגוף בעזרת מערכת הלימפה. שיטה מתקדמת זו כרוכה בכאב מינימלי בלבד ושימוש זה נעשה באופן מדויק מאוד, זה למעשה מוביל לשביעות רצון מלאה מן התוצאות הסופיות של התהליך.

בוחרים באנשי המקצוע המובילים בתחום

לאור העובדה כי מדובר בתהליך אשר מתבצע בפנים בסמוך לעיניים, חשוב יהיה לוודא כי אתם פונים אל אנשי המקצוע המיומנים ביותר בתחומם, אלו אשר יצליחו לספק בעבורכם את התוצאה הרצויה. ד"ר לאורה חזן, אשר מתמחה בטיפולים שונים בתחום הרפואה האסתטית מזמינה אתכם ליצור קשר כבר היום וליהנות מן הטיפולים המקצועיים, הבטוחים והיעילים ביותר.

שירותים נוספים:

 

כתרי זירקוניה


למידע נוסף

מילוי פנים מילוי קמטים


למידע נוסף

הרמת פנים בלי ניתוח


למידע נוסף

אסתטיקה לגברים


למידע נוסף

פיסול אף ללא ניתוח


למידע נוסף

הלבנת שיניים


למידע נוסף

שפתיים חושניות


למידע נוסף

ציפוי שיניים או למינייטס


למידע נוסף