חייגו עכשיו לתיאום טיפולים ובירורים: סלולארי – 050-6574068  |  קליניקה – 04-9889090

מילוי פנים מילוי קמטים

מילוי פנים מילוי קמטים במספר טיפולים

עם השנים נוצרים בפנים קמטים הנראים, בעזרת מילוי הקמטים ניתן ליצור מראה צעיר יותר לפנים ולהחזיר כמה שנים מגילו בזמן ההזרקה נהוג לעשות אלחוש מקומי ומיד לאחריה ניתן לחזור לפעילות שגרת? מילוי פנים מילוי קמטים,  עם איזה חומרים חומרים חומרי מילוי פנים ומילוי קמטים לפנים:  בשוק קיימים כמה זוגי חומרים למילוי פנים ומילוי קמטים, יש חומרים זמניים וחומרים קבועיים. איזה חומר מישתמשים?  במרפאתנו עובדים לרוב עם חומצה היאלורונית כמו Restylane, Stylage, Teosyal) חומצה הייאלורונית- מרכיב המצוי ברקמות החיבור של הגוף ויש לה תפקיד חשוב בייצוב סיבי קולגן וסיבים אלסטיים, מהתוצאות ניתן ליהנות במשך שישה חודשים עד שנה וחצי תלוי בעובי העור, עומק הקמט, גיל המטופלת ועוד
( עוד מידע על חומצה היאלורונית)
איך מתבצע מילוי פנים  מילוי קמטים? מילוי קמטים  מבוצע בחדר טיפול, משך הטיפול קצר יחסית (עד חצי שעה) וזאת בהתאם לעומק ופיזור הקמטים בפנים. בתחילת הטיפול  ד”ר לאורה חזן תאלחש את האזור בו היא עומדת לטפל ע”י מריחת משחה או זריקת הרדמה דרך הפה,  לרוב אין צורך בטיפול חוזר, נהוג לערוך ביקורת מספר ימים לאחר הטיפול. מילוי קמטים המלצות:  אני ממליצה כאופן אישי פעם ראשונה תמיד לעבוד עם חומר זמני, לבדוק עם הטיפול מתים לך ביכלל, להכיר את הרופאה וגם לבדוק עם הרופא מבין הטעם של המטופל כמה עולה מילוי קמטים? עלות הטיפול נקבעת לפי  כמות החומר שהרופא צריך להזריק. אתם מוזמנים להגיע לייעוץ  אסתטי עם ד”ר לאורה ולקבל  תוכנית טיפול אישית והצעת מחיר לטיפול  מילוי פנים או מילוי קמטים. תוצאות הטיפול ניכרות באופן משמעותי מיידית, והשיפור במראה הקמטים נמשך כחצי שנה עד שנה, תלוי בגיל המטופל, עומק הקמטים וזוג החומר.
שיטת 8 הנקודות
או מתיחת העור (ליפטינג) של 8 נקודות זו הטכניקה שמתאר ד"ר מאוריסיו דה מאיו, מנתח פלסטי ברזילאי. הטכניקה מתבססת על זריקת חומצה היאלורונית בנקודות בפנים המאפשרות תיקון של ריפיון וסימני הזדקנות אחרים.
כאר מזדקנים, שומן הפנים לא גולש בגוש אחד כלפי מטה אלא שנותר מוחזק באופן חלקי על ידי הגידים ויוצר חריצים. מתן תמיכה לכל המבנים האלה באופן אישי הוא המקור האנטומי של מתיחת העור (ליפטינג) של 8 נקודות.  כאשר מבנה גולש כלפי מטה כתוצאה מכוח המשיכה, הוא משנה את הן המבנה שמתחתיו והן זה שמעליו.
הנקודות העיקריות של הטיפול ממוקמות על עֶצֶם הַלֶחִי ומאפשרות להרים את הלחי, לאחר שמוצאים את הנקודות של חריץ האף-פה וקווי המריונטה, שמתקנות לנו את הפגמים האלה, וגם את הנקודות של האזור הצדדי של הלחיים ושל הלסת מצליחות לשפר את הריפיון ואת המראה המקומט יותר של עור הלחיים הנוצר כאשר מדברים או מחייכים.
ההבדל בין טיפול זה והמילוי המסורתי הוא שנטפל ביותר יעילות את האזור בו נוצרה בעית הריפיון. יש ללמוד בקפידה את הפנים באופן פרטני כדי לקבוע מה הן הנקודות שבעזרתן נקבל הרמה טובה יותר. הרמה זו גם יוצרת את האפקט המוכר כאפקט V, דהיינו שמשחזרים את קווי המיתאר של הפנים בצורת V –מה שמאפיין את הנעורים– הואיל וכאשר מזדקנים הפנים הפכים מלהיות בעלות צורה משולשת למרובעת יותר. התוצאה היא פנים צעירים יותר ומוצקים יותר.
ניתן לעשות את הטיפול בכל הגילאים, זאת מכיוון ש תמיד נקבל שיפור מתאים לגיל של המטופל. בטיפול זה, יש חשיבות לתפקיד של מניעת ההזדקנות מכיוון שאם מתחילים לטפל מוקדם נעכב את ההופעה של חריצים וריפיון.
טיפול זה הוא אידאלי כדי לשלב עם בוטוקס כדי לקבל הבעה יותר רגועה, ניתם גם לשלב עם כל טיפול אחר לשיפור איכות העור כגון ביו-התחדשות, פִּילִינג (קלוף) וכיוב"ז.
את מתיחת העור (ליפטינג) של 8 נקודות מבצעים במרפאה, והמטופל יכול לשוב מיידית לשיגרה הרגילה. תלוי במידת ההזדקנות, ניתן לקיים טיפול אחד או יותר באופן אישי ולשלב, לדוגמה, עם טיפול השפתיים שזה האזור שהזדקנותו יותר מפריע לנו.טיפול הנקודות מתבצע עם חומצה היאלורונית של הדור האחרון.

יצירת קשר

השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

דילוג לתוכן