חייגו עכשיו לתיאום טיפולים ובירורים: סלולארי – 050-6574068  |  קליניקה – 04-9889090

הסרת נגעי עור

הסרת נגעי עור בלייזר

הסרת נגעים בעור היא הליך קצר ופשוט למדי, שברוב המקרים דורש טיפול בודד וחד פעמי ואינו מפריע לשגרת היום או פוגע בתפקוד.
אך בטרם ניגשים להסיר נגע, יש חשיבות גדולה מאד לאבחון יסודי ומדויק שלו, משום שעל פיו ייקבע סוג הטיפול המתאים להסרתו.
ישנם מקרים בהם נגע חשוד כסרטני או כטרום-סרטני, שמחייבים הסרה באמצעות ניתוח ושליחת דגימה לבדיקה במעבדה פתולוגית, או, הסרה באמצעות פעולה הנקראת "גילוח", שהיא אמנם פחות פולשנית מניתוח, אך עדיין דורשת שימוש בסכין מנתחים.
לעומת זאת, כאשר מדובר בנגעים שפירים שמפריעים רק מבחינה אסתטית, עדיף להימנע מניתוחים ומסכינים ובמקום לפנות לכירורג, לבחור ברופא מומחה לרפואה אסתטית.

לחצו כאן למידע נוסף

הסרת נגעים כטיפול אסתטי

כאשר המצב מאפשר זאת, יש עדיפות ברורה לטיפולים שאינם פולשניים ואינם דורשים ביצוע חתך. טיפולים כאלה אינם משאירים אחריהם צלקות, פחות מועדים להתפתחות סיבוכים וזיהומים ואף יכולים לשפר את מראה העור ולסייע לחידוש ובנייה של רקמת עור בריאה באזור המטופל.

הסרת נגעי עור בלייזר

ישנן שיטות טיפוליות רבות המסייעות בטשטוש ליקויים ופגמי עור ומצוינות להחלקת העור, לשיפור המרקם שלו ומראהו. אך כאשר מדובר על הסרת נגע, שהוא למעשה רקמה עודפת, אין תחליף לטכנולוגיית הלייזר.
טיפולי לייזר הם כבר מזמן בעלי מוניטין בתחומים רפואיים רבים ויש ביסוס מחקרי ליעילותם, שמגובה בהרבה מאד הוכחות בשטח.
לא כל מכשיר לייזר מתאים להסרת נגעים וחשוב מאד לבחור במטפל שהוא רופא המתמחה בטיפולים אסתטיים, ושמשתמש במכשור המתאים והמתקדם ביותר.

כאמור, הסרת נגעים בלייזר מתאימה לנגעים שפירים בלבד ומצוינת להסרת יבלות, שומות (נבוסים), כתמי פיגמנטציה לרבות כתמי לידה, ואף לטיפול בנימי-דם המשתקפים מתחת לפני העור (רוזציאה, קופרוז).

המכשיר האידאלי לביצוע המשימה, הוא מכשיר הלייזר CO2, שפועל בשיטת הלייזר הפְרַקְציוֹנַלי.
טכניקת טיפול זו מאפשרת רמת שליטה מקסימלית ודיוק יוצא דופן, מבחינת שטח האזור ועומק החדירה של המניפולציה הטיפולית אל העור. זה אומר, שהרופא המטפל יכול להתאים את הטיפול למטופל באופן אישי ברמה הטובה ביותר שקיימת כיום, ואם צריך, לבצע טיפול מאד ממוקד ונקודתי, באופן שאינו פוגע בעור הבריא שנושק לאזור הטיפול.

אם הגעת עד כאן כי חיפשת פתרון להסרת נגע עורי, מבלי להתפשר על איכות הטיפול ועל ההיבט האסתטי של תוצאותיו – הגעת למקום הנכון.

שמי דר' לאורה חזן, מומחית בטיפולים רפואיים אסתטיים מתקדמים, המקימה והמנהלת של רשת המרפאות הנושאת את שמי, לה שלושה סניפים בצפון הארץ ובדרומה (כרמיאל, טבריה ואילת).
מכשיר הלייזר
CO2 הוא אחד מבין כמה מכשירי לייזר וטכנולוגיות בהם אני משתמשת בקליניקה.

למידע נוסף ולתיאום ביקור לייעוץ והתאמת תכנית טיפול אישית, אני מזמינה אותך ליצור קשר:

בטלפון 04-988-9090 | בנייד 050-657-4068 | בדוא"ל drlaurahazan@gmail.com |  או בהשארת פרטים כאן

יצירת קשר

השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

דילוג לתוכן